Saisha Shinde kimdir? Saisha Shinde instagram, Saisha Shinde wikipedia, biography, wife, married

10.01.2023
A+
A-
Saisha Shinde kimdir? Saisha Shinde instagram, Saisha Shinde wikipedia, biography, wife, married

Saisha Shinde kimdir? Saisha Shinde instagram, Saisha Shinde wikipedia, biography, wife, married

Saisha Shinde, Hintli bir moda tasarımcısıdır. Hindistan’daki ilk transseksüel moda tasarımcısı olduğu biliniyor. 2022’de ünlü Hintli aktris Kangana Ranaut’un ev sahipliğinde ‘Lock Upp’ adlı dijital gerçeklik şovuna katıldı.

Saisha Shinde instagramda @officialsaishashinde kullanıcı adı ile bulunur ve 263bin takipçisi vardır.

2021’de tasarımcı Swapnil Shinde bir trans kadın olarak çıktı ve yeni adı Saisha Shinde’yi açıkladı. Instagram Hikayelerinden birinde Saisha Shinde, trans kadın olmaktan bahsetmişti.

Saisha Shinde (Swapnil Shinde) Boy, Yaş, Erkek Arkadaş, Aile, Biyografi ve Daha Fazlası

Baba- Tulsidas Shinde (Dadar, Mumbai’deki Hotel Rishi dahil olmak üzere bir restoran zincirinin sahibi) Anne- Adı Bilinmiyor (sanatçı)

Kareena Kapoor Khan, Sunny Leone, Bhumi Pednekar ve Shraddha Kapoor gibi isimleri giydiren ünlü moda tasarımcısı Saisha Shinde (eski adıyla Swapnil Shinde), yeni imzasının mutlu, özgür ve huzurlu ruh halini yansıttığı için nihayet özgür hissediyor.

Kısa süre önce Instagram hesabında “Ben eşcinsel bir erkek değilim. Ben bir Transwoman” (yeni kimliğini etiketleyerek – Saisha Shinde) onun içeride bir kadın olduğunu biliyordu. Geçiş yapma kararı sorulduğunda, “Bu başlı başına bir karar değildi, kabul etmem gereken bir şeydi.

Ben açıkça onunla doğdum. Kadın olmak istiyordum. Ben hayatım boyunca bir kadındım. Ama evet, bugün değişimi başlatmak istediğim kararı – son beş ila altı yıl veya muhtemelen daha fazla süredir devam eden bir süreç oldu. Devam edeceğime karar verdiğimde durdum ve devam edeceğime karar verdim ve durdum. Ve sonunda bu kişi olduğum ve bu sürece hemen başlamam gerektiğine dair olumlu bir şekilde karar vermem, karantina sırasında.”

You cannot copy content of this page