Sakla Beni Naz kimdir? Gerçek adı? Sakla Beni Naz hastalığı nedir? Asude Kalebek kimdir, kaç yaşında?

09.11.2023
A+
A-

Naz’nın Mete’yi “Bu iki kişilik bir oyun, büyüklerin oynadığı bir oyun…” sözleriyle yanına çektiği sahne ima ettiği şeylerle büyük oranda rahatsızlık içerirken, haliyle tepkilerin odağına oturdu.

Sakla Beni Naz kimdir? Gerçek adı? Sakla Beni Naz hastalığı nedir? Asude Kalebek kimdir, kaç yaşında?

Sakla Beni Naz kimdir? Gerçek adı? Sakla Beni Naz hastalığı nedir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sakla Beni Naz kimdir? Gerçek adı? Sakla Beni Naz hastalığı nedir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Sakla Beni bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Asude Kalebek, Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel’in başrollerini paylaştığı dizi ailelerinin göz bebeği çocukları Naz ve Mete’nin hikâyesini anlatırken, karakterlerin çocukluk sahneleri izleyicileri epey rahatsız etti.

“Sakla Beni” dizisinde canlandırdığı Naz karakteri, zengin ve güçlü bir ailenin çocuğu olarak tanıtılıyor. Hayatında her istediğini almaya alışmış bir karakter olan Naz, çocukluklarından itibaren ailelerinin verdiği sözlerle birbirlerine bağlı olan Mete ile evlilik yolunda ilerlerken, hikayenin seyrini değiştirecek olaylarla karşılaşıyor. Asude Kalebek, daha önce Netflix’in Türk yapımı dizilerinden biri olan “Kulüp” dizisinde Raşel karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmişti. Performansıyla beğeni toplayan Kalebek, “Sakla Beni” dizisiyle kariyerinde yeni bir sayfa açıyor.

Asude Kalebek kimdir, kaç yaşında?

Asude Kalebek, “Sakla Beni” dizisinde Naz karakterine hayat veren genç ve yetenekli bir oyuncudur. 18 Haziran 1999’da Adana’da doğan Kalebek, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenimine devam ediyor. Tiyatro ve dizi oyunculuğu alanında kendini geliştiren Kalebek, aynı zamanda İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosu’nda sahne çalışmaları yapmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Sakla Beni Naz kimdir? Gerçek adı? Sakla Beni Naz hastalığı nedir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page