Salih Bademci eşi ve çocuğu? Salih Bademci nin karısı kim? Salih Bademci babası. kimdir? Salih Bademci annesi kimdir?

04.12.2023
A+
A-
Salih Bademci eşi ve çocuğu? Salih Bademci nin karısı kim? Salih Bademci babası. kimdir? Salih Bademci annesi kimdir?

Salih Bademci eşi ve çocuğu? Salih Bademci nin karısı kim? Salih Bademci babası. kimdir? Salih Bademci annesi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Salih Bademci eşi ve çocuğu? Salih Bademci nin karısı kim? Salih Bademci babası. kimdir? Salih Bademci annesi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Ünlü oyuncu Salih Bademci, meslektaşı Nurhan Özenen ile birlikte şehir içi ulaşımı için toplu taşımayı tercih etti. Birlikte metrobüse binen iki ünlü oyuncu, fotoğrafı sosyal medyada takipçileri ile paylaştı. 

Nurhan Özenen fotoğrafa “Bir uçtan diğer uca İstanbul” notunu düştü, Salih Bademci ise aynı kareyi “Metrobüsün en keyifli hali” mesajıyla yayınladı. 

Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 tarihinde İzmir’de doğmuştur ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2007 yılında “Elveda Rumeli” dizisinde canlandırdığı Muzaffer karakteriyle adım atmıştır.

Özge Özpirinçci ile birlikte başrolü paylaştığı “İlk ve Son” adlı dizisiyle tekrar gündeme gelen ve oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Salih Bademci’nin özel hayatı, merak konusu haline geldi. 37 yaşındaki Salih Bademci, bir kız çocuğunun babasıdır. Kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile 2015 yılında evlenen Bademci, aslen İzmirli’dir. Peki, Salih Bademci’nin eşi kimdir ve hangi dizilerde rol aldı?

Daha sonra “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisiyle önemli bir çıkış yakalayan Bademci, “Faith”, “Zeytin Tepesi”, “Ulan İstanbul” ve en son olarak “Kiralık Aşk” dizisinde rol almıştır. 2015 yılında İmer Özgün ile evlenen Salih Bademci, şu anda Star TV’de yayınlanan ve başrollerini Özcan Deniz ile Aslı Enver’in paylaştığı “İstanbullu Gelin” dizisinde yer almaktadır. Bu dizide Fikret karakterini canlandırmaktadır. Salih Bademci, 1.79 metre boyunda, 74 kilo ağırlığındadır ve Aslan burcudur.

Salih Bademci’nin eşi İmer Özgün kimdir? Salih Bademci kaç yaşında, kimdir, çocuğu var mı?

İmer Özgün, tiyatro ve dizi oyuncusu. 1987 yılında İstanbul’da doğdu. 2005 yılında Fenerbahçe Lisesi’ni bitirdikten sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi.

Dudaktan Kalbe, Sınıf, Avrupa Yakası, Kalpsiz Adam, Kavak Yelleri gibi popüler dizilerde rol aldı. Hanımın Çiftliği dizisinde Fattum karakterini oynadı.

İstanbullu Gelin dizisinde Esra’yı canlandırdı. 2015 yılında uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Salih Bademci ile evlendi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Salih Bademci eşi ve çocuğu? Salih Bademci nin karısı kim? Salih Bademci babası. kimdir? Salih Bademci annesi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page