Samet Saray kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Samet Saray SpaceX – Youtube

22.05.2023
A+
A-
Samet Saray kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Samet Saray SpaceX – Youtube

Samet Saray kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Samet Saray SpaceX – Youtube Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Samet Saray kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Samet Saray SpaceX – Youtube sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi SpaceX – Uzay Aracı Teknisyeni olarak çalışır. Web sitesinde şu açıklama vardır, Astronotların Uluslararası Uzay İstasyonuna gidip gelmelerini sağlayan SpaceX Dragon Uzay Aracının üretimini, bakımını ve testlerini gerçekleştirmek. Ayrıca 2020 den bu yana Amazon – Satıcı & Danışman olarak çalışır.

Samet Saray Şubat 1988 İstanbul doğumlu, Evli, bir çocuk babasıdır. Samet Saray 29 yaşında Amerika`nın Los Angeles şehrine yerleşti. Geçmişte Türk Hava Yolları Teknikte 7 yıl, Parker Aerospacete 3 yıl kadar Uçak Teknisyenliği ve Eğitmenlik yaptı. Günümüzde ise Samet Saray aktif olarak SpaceX`te Roket ve Uzay Aracı Teknisyeni, Amazon Amerika`da satıcı ve bazı markalara danışmanlık hizmeti veriyor. Evet Samet Saray aynı zamanda YouTube`ta içerik üreticisidir.

Sizler için bizlerde Samet Saray kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Samet Saray SpaceX – Youtube sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page