Sami Kervancıoğlu kimdir? Nerelidir? Sami Kervancıoğlu serveti, eşi, dondurması?

02.03.2023
A+
A-
Sami Kervancıoğlu kimdir? Nerelidir? Sami Kervancıoğlu serveti, eşi, dondurması?

Sami Kervancıoğlu kimdir? Sami Kervancıoğlu Nerelidir? Sami Kervancıoğlu kaç yaşında? Sami Kervancıoğlu serveti, eşi, dondurması?

Dondurma markası Alpedo’nun sahiplerinden olan Kervancıoğlu, aynı zamanda Kervan Pastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı.

Memleketi Kahramanmaraş’tır.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Başkanı olan Kervancıoğlu, Aileden gelen dopndurma geleneğini marka boyutuna taşıdı.

10 yaşında aile işletmesi olan Kervan Pastaneleri’nde çırak olarak dondurmacılığa adım attı.

Evli iki çocuk babası olan ünlü iş adamı Kervanhan’ın da kurucusudur.

@sami_kervan kullanıcı adı ile Twitterda bulunur.

SAMİ KERVANCIOĞLU İLE İLGİLİ EN YAPILAN HABER 2016 yılına ait.

Kahramanmaraş’ın tanınmış dondurma markalarından Alpedo’yu üreten Kervan Pastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, ilk kez kayınbaba olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşadı. Bugüne kadar çok sayıda siyasetçi ve sanatçıya dondurma şov yapan Sami usta, bu kez kızı ile damadı için dondurma şov yaptı.

İki çocuk babası Sami Kervancıoğlu’nun Kervan ailesinde görev yapan kızı Endüstri Mühendisi Merve Kervancıoğlu ile Ali Kaçar’ın yakışıklı oğlu Avukat Mesut Kaçar, 24 Nisan 2016 Pazar akşamı Pınarbaşı Hünkâr Düğün Salonunda, görkemli bir düğünle evliliğe “merhaba” ederek huzurlu bir yuva ve sadakat için mutluluğa ‘evet’ dediler.

İki genç daha bir ömür boyu mutluluk dilek ve temennileri ile hayatlarını birleştirdiler, kederde, acıda ve tatlıda, sadakatle bir evlilik yürütmek üzere nikâh akdine imza attılar, dünya evine girdiler.

Nikâhı kıyan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve düğüne katılanlar, genç çiftlere iki cihan saadeti dileyerek; “Darısı Sami ustanın diğer çocuğu Turgut’a” dediler.

Genç çiftlerin nikâhlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç kıydı. Nikâh şahitliklerini ise; Vali Mustafa Hakan Güvençer, Başsavcı Mustafa Yabanoğlu, Adalet Komisyonu Başkanı Faruk Şener, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti MKYK AK üyesi Av. Metin Doğan, Baro Başkanı Vahit Bağcı, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Fırat Görgel, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici birlikte yaparken, Başkan Erkoç, genç çiftleri tebrik ederek ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diledi; “Toplumu ayakta tutan ailedir” diye konuştu.

Sami Kervancıoğlu kimdir? Sami Kervancıoğlu Nerelidir? Sami Kervancıoğlu kaç yaşında? Sami Kervancıoğlu serveti, eşi, dondurması?

Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi olan Alpedo-Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Dünya Göçebe Oyunlarında Kahramanmaraş’ı ve şehrin lezzeti olan Maraş dondurmasını tanıtan insan. @sami_kervan kullanıcı adı ile Twitterda aktif bir isimdir.

You cannot copy content of this page