Samir Rzayev kimdir? Nereli? Azal? Vikipediya?

02.09.2023
A+
A-
Samir Rzayev kimdir? Nereli? Azal? Vikipediya?

Samir Rzayev kimdir? Samir Rzayev Nereli? Samir Rzayev Azal? Samir Rzayev Vikipediya? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Samir Rzayev kimdir? Nereli? Azal? Vikipediya? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

“Rabitabank” OJSC’nin genel müdürü olarak atanan S. Rzayev, 1996 yılında Azerbaycan Devlet Ekonomi Üniversitesi’nden mezun olmuş ve bankacılık kariyerine 1995 yılında “Rönesans” ticari bankasında muhasebeci-operatör olarak başlamıştır.

1997-1999 yıllarında aynı bankada muhasebe şef yardımcısı olarak çalıştı.

Haziran-Eylül 1999’da “Bank of Baku” ticari bankasının muhabir ilişkiler bölümünün başkanı olarak çalıştı. 2001-2003 yıllarında Most Bank’ta ticari operasyonlar departmanında tacir, şube baş muhasebecisi ve finans departmanı muhasebe departmanında muhasebe şef yardımcısı olarak çalıştı. 2003-2007 yıllarında Bank Standard CJSC’de finans departmanı müdür yardımcısı, 2007-2009 yıllarında iş süreçleri ve kurumsal gelişim departmanı direktörü ve 2009-Şubat 2017 tarihleri ​​arasında Bank Standard CJSC’de başkan yardımcısı olarak görev yaptı. söz konusu bankanın Yönetim Kurulu olarak görev yapmıştır.

Ayrıca S. Rzayev’in Rabitabank’ın 5. genel müdürü olduğunu da belirtelim.

Kaynak: unknow

Sizler için bizlerde Samir Rzayev kimdir? Samir Rzayev Nereli? Samir Rzayev Azal? Samir Rzayev Vikipediya? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page