Sarp Maden Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sarp Maden Şevval Sam

19.12.2022
A+
A-
Sarp Maden Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sarp Maden Şevval Sam

Sarp Maden Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Sarp Maden Şevval Sam

Sarp Maden, 19 Kasım 1968’de İstanbul’da dünyaya geldi. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye’nin önemli gitaristlerinden biri olarak kabul edilen Sarp Maden, özellikle katıldığı birbirinden farklı birçok proje ile tanınıyor.

Şevval Sam uzun yıllardır (13 sene) gözlerden uzak ilişki yaşadığı sevgilisi Sarp Maden ile yeni bir projeye imza atmak için Yasak Elma dizisinden ayrılma kararı almış.

Şevval Sam’ın özel hayatıyla ilgili çok fazla bilinmeyen bir gerçek de ortaya çıktı. Şevval Sam, 11 yıldır müzisyen Sarp Maden ile gözlerden uzak aşk yaşıyor. Sevgilisiyle çok fazla görüntü vermeyen Sam, oyunculuğuyla gündeme gelmek istiyor. Sam’ın sevgilisi olduğunu öğrenenler büyük şaşkınlık yaşadı. Sevgilisiyle sosyal medya hesabından da paylaşım yapmayan Sam, en son 2019 yılında sevgilisinin kendisine sarıldığı bir fotoğrafı paylaşmıştı.

Şevval Sam, 1993-1999 yılları arasında eski futbolcu Metin Tekin ile evli kalmıştı. Sam’ın bu evlilikten Tarık Emir Tekin adında bir oğlu bulunuyor.

Sarp Maden, 19 Kasım 1968’de İstanbul’da dünyaya geldi. Gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye’nin önemli gitaristlerinden biri olarak kabul edilen Sarp Maden, özellikle katıldığı birbirinden farklı birçok proje ile tanınıyor. Sarp Maden, ‘Quartet Muartet’ ismiyle çıkardığı ‘Dokuz Parça’ adlı albümle adından söz ettirmeyi başarmıştı.

‘Sarp Maden Quartet’ adını verdiği konserler dışında, kaydettiği Latin caz ağırlıklı albümüyle de kitlesini genişletti.

You cannot copy content of this page