Savunma Sanayi başkanı İsmail Demir kimdir? prof. dr. İsmail Demir wikipedia?

05.06.2023
A+
A-
Savunma Sanayi başkanı İsmail Demir kimdir? prof. dr. İsmail Demir wikipedia?

Savunma sanayi başkanı kimdir? Savunma sanayi başkan nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Savunma Sanayi başkanı İsmail Demir kimdir? prof. dr. İsmail Demir wikipedia? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Savunma sanayi başkan İsmail Demir, 1960 yılında dünyaya geldi. İlkokulu Ankara ve Eskişehir’de okuyan Demir, liseyi Eskişehir’de bitirdi. Lisans eğitimini ise 1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği Bölümünde tamamladı.

Nisan 2014’te Savunma Sanayi Müsteşarlığına atanan İsmal Demir, 2017 yılında gerçekleştirilen düzenleme ile Cumhurbaşkanı’na bağlandı, 2018 yılının Temmuz ayında ise T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı olarak yeniden düzenlendi. Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atan Prof. Dr. İsmail Demir Savunma Sanayi başkanı olarak görevine devam ediyor.

Sizler için bizlerde Savunma Sanayi başkanı İsmail Demir kimdir? prof. dr. İsmail Demir wikipedia? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page