Seda Selek kimdir, Seda Selek kaç yaşında, nereli? Eşi kimdir? Seda Selek kiminle evli?

18.04.2023
A+
A-
Seda Selek kimdir, Seda Selek kaç yaşında, nereli? Eşi kimdir? Seda Selek kiminle evli?

Seda Selek kimdir? Seda Selek kiminle evli?

Web sitemizde sıklıkla Seda Selek kimdir? Seda Selek kiminle evli? soruları araştırılmaktadır ve Seda Selek hakkında bilgiler sorulmaktadır. Bizlerde sizler için Seda Selek kimdir? Seda Selek kiminle evli? sorularına yanıt aradık. Seda Selek, 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Selek, İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Aynı şekilde üniversiteyi İstanbul Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde bitirdi. Medya dünyasına 2000 yıllarının başında “Number One Tv” ile başladı.

Daha sonra TV8’de devam etti. Seda Selek @sedaselekk kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır ve 9 Ekim 2022 itibariyle 30.6 Bin takipçisi vardır. İnstagram açıklamasında şu bilgi yer alır. “Hülasa o her gün ve her saat bütün hayatı boyunca kendisi olmak için izin ister.” Marmara Üniversitesi’ni kazanan Seda Selek, Turizm Otelcilik bölümünden mezun olmuştur.

Seda Selek İlk olarak 2000 yılında Number One TV isimli kanalda yaptığı sunuculuk ile meslek hayatına atılmıştır. Seda Selek Sonrasında TV8’de haber spikerliği, haber programları sunuculuğu ve TGRT Haber’de çalışmalarını sürdürmüştür. Kanal 24 ekranlarında Kadınlar Meclisi isimli programın moderatörlüğünü yapmıştır. Seda Selek son olarak Halk TV Neden Sonuç programında yer almaya devam etmektedir. Seda Selek‘in benim dünyam notu ile paylaşığı fotoğrafta eşi ve kızı bulunmaktadır.

You cannot copy content of this page