Sedat Arpalık kimdir, nerelidir? Sedat Arpalık kaç yaşında? Sedat Arpalık ne iş yapıyor?

15.06.2023
A+
A-
Sedat Arpalık kimdir, nerelidir? Sedat Arpalık kaç yaşında? Sedat Arpalık ne iş yapıyor?

Sedat Arpalık kimdir, nerelidir? Sedat Arpalık kaç yaşında? Sedat Arpalık ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sedat Arpalık kimdir, nerelidir? Sedat Arpalık kaç yaşında? Sedat Arpalık ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sedat Arpalık Melike Şahin’in eşidir. İlişkileri 6 yıldır devam etmektedir. Sedat Arpalık hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Melike Şahin ile olan yaş farkı ile gündeme gelmiştir. Sedat Arpalık’ın Melike Şahin’den 10 yaştan fazla büyük olduğu tahmin edilmektedir.

Melike Şahin, 18 Nisan 1989 tarihinde doğdu. Aslen Sivas Divriğili olan ve çocukluğundan itibaren müziğe büyük ilgi duyduğunu belirten Şahin, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuduğu esnada Çağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersleri almıştır.

2012’de mezun olduğu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji eğitiminin ardından 2017’ye kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalıştı. Baba Zula’yla çalışmayı bırakmadan kısa bir süre önce “Melikşah ve Saz Arkadaşları” adı altında bir proje başlattı, bu ekip ile Beyoğlu’nda Kanto isimli meyhanede arabesk temalı bir repertuvar ile bir süre konserler verdi.

2017 yılında Fransız yönetmen Tony Gatlif’in Djam isimli filminde seslendirdiği üç şarkı ile yer aldı ve aynı yıl filmin dünya prömiyeri öncesinde Cannes Film Festivali’nde bir konser verdi.2017’de ilk teklileri Bi’ fırlatsam ve Deli Kan ile solo kariyerine başladı. 2018 – 2019 yılları arasında çok sayıda konser verdi ve Diva Bebe Show adlı canlı şov programı yaptı.

İlk solo albümü Merhem’i Şubat 2021’de yayımlayan Şahin, bu dönemde pandemi dolayısıyla konser veremese de şahsi sosyal medya hesaplarından çevrimiçi çok sayıda canlı yayın yaptı. Albümün ilk teklisi, Ocak 2021’de yayımlanan “Uykumun Boynunu Bükme” oldu. Albümün yayımlanışı sonrasında ilk resmi konserini Haziran 2021’de Zorlu PSM’nin çevrimiçi yayın platformunda yaptı.

Ancak eşi Seday Bey hakkında şuan için bir bilgi bulunmuyor.

Sizler için bizlerde Sedat Arpalık kimdir, nerelidir? Sedat Arpalık kaç yaşında? Sedat Arpalık ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page