Sedat Ocakçı kimdir? Sedat Ocakçı kaç yaşında, nereli?

05.02.2024
A+
A-
Sedat Ocakçı kimdir? Sedat Ocakçı kaç yaşında, nereli?

Sedat Ocakçı kimdir? Sedat Ocakçı kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sedat Ocakçı kimdir? Sedat Ocakçı kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sedat Ocakçı, 18 Ocak1990 yılında Yozgat’ta doğdu. Ocakçı, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitiminden mezun oldu.

2015 yılında, Seçilay Ocakçı ile evlendi ve 1 yıl sonra kızları Hiranur doğdu. Ocakçı, İzmir’de Hira Yazılım Eğitim ve Danışmanlık markası kurdu. Ocakçı, burada ticaret yazılımları geliştirdi. Sedat Ocakçı 2020 yılında Metayıldız Bilişim Teknolojileri’ni kurdu.

Türkiye’de VR (Sanal Gerçeklik) ve Metaverse alanında çalıştı. 2023 yılı içinde Ar-Ge yatırımları yaparak, bünyesinde 12 şirketi barındıran Ocakçı Holding’i kurdu. Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Sedat Ocakçı kimdir? Sedat Ocakçı kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page