Şehit Edilen Polis Cihat Ermiş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındaydı?

09.10.2023
A+
A-
Şehit Edilen Polis Cihat Ermiş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındaydı?

Şehit Edilen Polis Cihat Ermiş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındaydı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şehit Edilen Polis Cihat Ermiş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındaydı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Büyükçekmece’de ihbar üzerine bir adrese giden ekipte yer alan polis memuru, daire kapısının arkasından silahla ateş edilmesi sonucu yaşamını yitirdi. Muratpaşa Mahallesi’nden gelen ihbar üzerine polis ekipleri adrese gitti. Ekipler dairenin önüne geldiği sırada kapının arkasından silahla ateş edilmesi sonucu polis memuru Cihat Ermiş göğsüne isabet eden kurşunla yaralandı. Ermiş, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Mimar Sinan Devlet Hastanesi’nde müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Saldırıyı gerçekleştirdiği belirlenen 20 yaşındaki M.B.Ç.’nin 32 suç kaydı olduğu bilgisi verildi.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Şehit Edilen Polis Cihat Ermiş kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındaydı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page