Selçuk Topal kimdir? Hayatı? Doğum tarihi? Burç?

19.01.2024
A+
A-
Selçuk Topal kimdir? Hayatı? Doğum tarihi? Burç?

Selçuk Topal kimdir? Selçuk Topal nereli, kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Selçuk Topal kimdir? Selçuk Topal nereli, kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Selçuk Topal, YouTube’da çektiği videolar ile tanınmaktadır. Lisans ve yüksek lisans öğrenimini Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünde tamamlamıştı. Oxford Üniversitesi Astrofizik bölümünde doktora yapmıştır.

Japonya Nagoya Üniversitesi Astrofizik Bölümü’nde ziyaretçi araştırmacı olarak bulunmuştur. Dış galaksilerde moleküler gaz gözlem ve analizi, moleküler astrofizik, gaz kinematiği ve galaksi evrimi alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Doktora çalışmalarından biri Association of British Turkish Academics tarafından Doğa Bilimleri alanında Mansiyon ödülüne layık görülmüştür.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Selçuk Topal kimdir? Selçuk Topal nereli, kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page