Selen Severcan kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Selen Severcan Seslendirme?

16.10.2023
A+
A-
Selen Severcan kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Selen Severcan Seslendirme?

Selen Severcan kimdir? Selen Severcan Kaç yaşında? Selen Severcan Sevgilisi? Selen Severcan Seslendirme? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Selen Severcan kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Selen Severcan Seslendirme? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@selensevercan kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Selen Severcan’ın kariyeri tiyatro, dizi, sinema ve seslendirme alanlarında geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Selen Severcan, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Selen Severcan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, aynı zamanda bir seslendirme sanatçısıdır. İzmir doğumlu olan Severcan, İzmir Kız Lisesi’nden mezun olmuş ve lisans eğitimini de İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Kariyeri boyunca birçok tiyatro oyununda rol almış ve yabancı filmler için Türkçe seslendirme yapmıştır. Ayrıca 2021 yılından itibaren “Nobita’nın Küçük Yıldız Savaşları” ve “Serhat” gibi film ve dizilerde rol almıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Selen Severcan kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Selen Severcan Seslendirme? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

FOTOĞRAF AÇIKLAMASI;

28 olduğuma inanamıyorum öncelikle… Ben kendimi hala bir çocuk gibi hissediyorum.
8 yaşımdan beri en sevdiğim gün doğum günümdür. 328 gün kaldı diye günlüğüme yazmışlığım vardır. (🤪) Hayatın bir roller coster tadında aktığı son birkaç senede yeni yaşım için kutlama yapmak istemediğim zamanlar oldu, daha iyisi olamadığım için kızgındım kendime sanırım. Mükemmel olmaya adanmış ömrümde o kadar da mükemmel olmaya yetişemediğim gerçeğiyle yüzleşiyor ve düşmesin diye sepetimdeki meyveleri tutmaya çalışıyordum. Kendimi başarısız hissediyordum. Bugün öyle hissetmiyorum. Yeni yaşıma, eskisi gibi şımarıkça, mutlu ve umutlu bir kutlamayla giriyorum! 🩰🩰🩰 İyi ki doğdum. 🥹🎂🎀💖💫🎉🍀 Bana hayal gibi bir gün (hafta!) yaşatan sevdiklerime teşekkür ederim…

You cannot copy content of this page