Selin Geçit kimdir? Yaşı? Boyu? Selin Geçit annesi kimdir? Selin Geçit babası kimdir? Selim Geçit biyografi

06.06.2023
A+
A-
Selin Geçit kimdir? Yaşı? Boyu? Selin Geçit annesi kimdir? Selin Geçit babası kimdir? Selim Geçit biyografi

Selin Geçit kimdir? Yaşı? Boyu? Selin Geçit annesi kimdir? Selin Geçit babası kimdir? Selim Geçit biyografi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Selin Geçit kimdir? Yaşı? Boyu? Selin Geçit annesi kimdir? Selin Geçit babası kimdir? Selim Geçit biyografi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Selin Geçit 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2010 yılından itibaren babası Selim Geçit ile beraber YouTube’da şarkılar söylüyor. İngiltere’de müzik eğitimleri almıştır. 2020 yılında Mahmut Orhan ile In Control parçasında yer aldı.

Şarkı Youtube’da 5 milyona ulaşmıştır. Pandemide yurtdışı dönüşü 10 gün bir yurtta karantinada kalan genç müzisyen, o zor günleri şarkı yaparak geçirmiş ve Gidip Gel şarkısını yazmıştır. Çok küçük yaşlardan beri geliştirdiği müzik kulağını ve Londra’da aldığı müzik eğitimini Türkçe-İngilizce sözleri şarkılarına yansıtmaktadır.

Selin Geçit şarkı olmasının yanı sıra şarkı söyleme dersleri de veriyor. Selin Geçit’in babası Selim Geçit’tir. 2010 yılından beri Youtube’da babası ile birlikte söyledikleri şarkıları paylaşıyorlar. Selim Geçit, Özyeğin Üniversitesi’nde turizm alanında eğitim veren kısmi zamanlı akademisyen, otel müdürü, yaşam koçu ve müzisyen. Selin Geçit, Londra’da University of West London’da British and Irish Modern Music Institute’ta Yaratıcı Müzisyenlik eğitimi aldı. Amerika’dan sonra müzik için en iyi eğitim ve fırsatın İngiltere’de olduğunu düşünen genç şarkıcı, eğitimini de orada almak istedi.

Sizler için bizlerde Selin Geçit kimdir? Yaşı? Boyu? Selin Geçit annesi kimdir? Selin Geçit babası kimdir? Selim Geçit biyografi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page