Şenay Şentürk kimdir? Vikipedi? Olayı? Hayat hikayesi? Şenay Şentürk eşi kimdir?

19.06.2023
A+
A-
Şenay Şentürk kimdir? Vikipedi? Olayı? Hayat hikayesi? Şenay Şentürk eşi kimdir?

Şenay Şentürk kimdir? Vikipedi? Şenay Şentürk Olayı? Şenay Şentürk Hayat hikayesi? Şenay Şentürk eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şenay Şentürk kimdir? Vikipedi? Olayı? Hayat hikayesi? Şenay Şentürk eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Suç örgütü lideri Emirhan Döner’in o zamanlar eşi Şenay Şentürk ise tehdit suçundan 1 yıl 10 ay 15 gün, 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan 1 yıl 3 ay aldığı hapis cezası hükmün açıklanması ile geri bırakıldı. Örgüt üyeliğinden 2 yıl 1 ay hapis cezası verilmişti

Şenay Şentürk, Mahkemeye sunduğu deliller, cezaevinde kaldığı süreç karşısında masum olduğu ortaya çıkarak cezaevinden çıkmıştı.

Zeytinburnu ve çevresinde birçok yağma ve haraç olayına karışan ‘Döner Kardeşler’ isimli suç örgütü, alacağını isteyen bir vatandaşı da kaçırıp dansöz elbisesi giydirdikten sonra görüntülerini internetten paylaşması ile gündeme gelmişti. Suç örgütüne yönelik 1’i tutuklu 28 sanıklı davada mahkeme kararını açıklayarak, tutuklu sanık Emirhan Döner hakkında 7 ayrı suçtan 44 yıl 3 ay hapis cezası verilirken kardeşi Turhan Döner hakkında da 7 ayrı suçtan 34 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Suç örgütü lideri Emirhan Döner’in o zamanlar 5 yıllık eşi Şenay Şentürk ise tehdit suçundan 1 yıl 10 ay 15 gün, 6136 sayılı kanuna muhalefet suçundan 1 yıl 3 ay aldığı hapis cezası hükmün açıklanması ile geri bırakıldı. Örgüt üyeliğinden 2 yıl 1 ay hapis cezası verildi.

Sizler için bizlerde Şenay Şentürk kimdir? Vikipedi? Olayı? Hayat hikayesi? Şenay Şentürk eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page