Sencer Solakoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Sencer Solakoğlu eşi kim?

26.03.2022
A+
A-
Sencer Solakoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli? Sencer Solakoğlu eşi kim?

Sencer Solakoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Sencer Solakoğlu, TÜSEDAD (Tüm Süt, Et ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği) yönetim kurulu başkanıdır.

Sencer Solakoğlunun eşi Ayça Solakoğlu’dur.

Sencer solakoğlu ,Bursa’nın Karacabey ilçesindeki feyz hayvancılık’ın sahibidir.

2009 senesinde de bu çiftliği kurmuştur. çiftçi tv aracığıyla “izle feyz al” adında hayvancılıkla alakalı bir program yapmaktadır

Sencer Solakoğlu ilkokul 5. sınıftan itibaren İsviçre’de eğitim görmüştür. Buradaki eğitiminin ardından Amerika’da lisans ve yüksek lisans yapmıştır. Sencer Solakoğlu, 2009 yılında ailesi ile birlikte FeyzSüt isimli bir şirket kurdu.

Sosyal medya hesaplarını da aktif şekilde kullanan Sencer Solakoğlu’nun İnstagram’da 58 bin takipçisi bulunmaktadır 26 Mart 2022 itibariyle.

Ek olarak Youtube kanalına da içerikler üreten Sencer Solakoğlu’nun Youtube’da 52 bin abonesi bulunuyor.

Açıklamasnıda Hedefimiz verimlilik. Umarım yakın bir gelecekte bizi yönetenler savaş halinde olduğumuz Suriyeden soğan almak zorunda olup bunu tanzim satış noktalarında satmanın siyasi bir başarı değil utanç verici olduğunu görürler. yazar.

Bu şirketin başında ise Cengiz Solakoğlunun kardeşi, uluslararası nakliyecilik şirketi Un Ro Ronun yönetim kurulu üyesi Cüneyt Solakoğlu ile Sencer Solakoğlunun eşi Ayça Solakoğlu bulunuyor.

Yeni süt ineği besleme kitabı 20 yıl aradan sonra çıktı! Uzun zamandır bukadar heyecanla kitap okumamıştım! notlu fotoğrafı.

You cannot copy content of this page