Habertürk Serap Belet neden ayrıldı? Serap Belet kimdir, kiminle evli? Serap Belet kaç yaşında?

10.06.2023
A+
A-
Habertürk Serap Belet neden ayrıldı? Serap Belet kimdir, kiminle evli? Serap Belet kaç yaşında?

Habertürk Serap Belet neden ayrıldı? Serap Belet kimdir, kiminle evli? Serap Belet kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Habertürk Serap Belet neden ayrıldı? Serap Belet kimdir, kiminle evli? Serap Belet kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Serap Belet 1.71 m boyunda, 60 kilodur. 45 yaşındadır. Asıl tam adı Serap Belet Douillet’tir. 1978 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir. Belet aslen Kırklareli Vize’lidir. Anne babası Batı Trakya göçmenidir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. 2006 yılında Fransız asıllı Jerome Douillet ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden iki oğlu vardır, bir oğullarının adı Kaya Antoine’dir.

Gazeteciliğe ilk adımını 1997 yılında Kanal D Arena Programı’nda atmıştır. Kanal D Haber Merkezi’nde muhabir olarak çalışmış, 2000 yılında Uğur Dündar yönetimindeki Star Haber Merkezi’ne transfer olmuştur. Farklı kanallara transfer olan Arena Programı’nda çalışmaya devam etmiştir. Star TV’de Haftasonu Ana Haber bültenlerini sunmuştur. 2012 yılında girdiği Habertürk Tv’de spiker olarak Haber Masası, Güne Bakış, Gün Ortası gibi kuşakları sunmuştur.

Seçimler sonrası dikkat çeken bir kararla siyasi tartışma programlarını bitirme kararı alan Habertürk TV’de bir bir isimlerle yollar ayrılıyor. 16 Mayıs’ta Fatih Altaylı, geçtiğimiz gün Kürşad Oğuz dün akşam da Kübra Par’ın ardından bir başka ekran yüzü olan Serap Belet de Habertürk TV ile yolları ayırdı. Medya Radar’a göre, ayrılık öncesi izne çıkan Serap Belet’in yeni adresi ise henüz bilinmiyor.

Sizler için bizlerde Habertürk Serap Belet neden ayrıldı? Serap Belet kimdir, kiminle evli? Serap Belet kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page