Sercan Gülbahar kimdir? Kaç yaşında? Boyu? Sercan Gülbahar evli mi? Eşi kim?

26.05.2023
A+
A-
Sercan Gülbahar kimdir? Kaç yaşında? Boyu? Sercan Gülbahar evli mi? Eşi kim?

Sercan Gülbahar kimdir? Sercan Gülbahar nereli ve kaç yaşındadır? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sercan Gülbahar kimdir? Sercan Gülbahar nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sercan Gülbahar 10.01.1989 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Sercan Gülbahar boyu 1,78 olup 74 kilo civarındadır.

Sercan Gülbahar 2011 yılında yer aldığı Ana Yüreği TV dizisinde Sururi karakteri ile tanınmaya başlamıştır. 2013 yılında ise Sivil isimli sinema filmi ile kendini gösteren genç oyuncu deneyimlerini her yeni proje ile sağlamlaştırmaktadır. Oyunculuğun yanı sıra dans yeteneğiyle de dikkatleri çeken Sercan Gülbahar’ın hayalindeki projeler arasında önemli müzikaller gelmektedir. Fox TV’de yayınlanmaya başlayan ve güçlü kadrosu ile ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz dizisinde Ağanın küçük oğlunu canlandıran genç oyuncu yeteneği ile izleyicilerden beğeni toplamaktadır.

Boğa burcunun disiplinini setlerde de uygulamaya alan genç oyuncu, özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. yakışıklılığı ve karizması ile dikkat çeken oyuncunun sosyal medyada da takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Sizler için bizlerde Sercan Gülbahar kimdir? Sercan Gülbahar nereli ve kaç yaşındadır? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page