Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu?

21.04.2023
A+
A-
Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu?

Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu?

Serdar Kılıç 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Serdar Kılıç 2023 yılı itibari ile 54, Serdar Kılıç yaşındadır. Baba tarafından aslen Karapapak Türklerinden, Sivas doğumludur. Serdar Kılıç Karapapaklar Gürcistan’da Kvemo Kartli, Azerbaycan’da Kazah, İran’da Sulduz, Kuzey Kafkasya’da Derbent, Türkiye’de ise genellikle Kuzeydoğu Anadolu’da yaşayan Azerbaycan Türklerini oluşturan etnik boylardan birisi olarak bilinir.

Cross Country Kayak eğitimi, 1980-1989 yılları arasında Temel Hayatta Kalma Eğitimleri, Kampçılık ve İzcilik gibi faaliyetlerde bulunmuştur. Üniversite eğitimine ODTÜ Jeoloji Mühendisliğinde devam ederken bölüm değiştirmiş ve Beden Eğitimi bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu? Spor Organizasyonu ve yönetimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Daha sonra Haliç ve Marmara Üniversitesi gibi öğretim kurumlarında öğretim görevlisi olarak görev almıştır.

Daha bir çok kurumun organizasyon kuruculuğunu üstlenen Serdar Kılıç 2014 senesinde TRT Haber kanalında Doğadaki İnsan isimli program ile yayın hayatına başlamıştır. Serdar Kılıç son yıllarda özellikle Doğadaki İnsan isimli program ile adından söz ettirmektedir. Hakkında ise kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? ve daha bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Başarılı isim, günümüz itibariyle Doğa Bilimci, Eğitmen ve motivasyon konuşmacısı, günümüzün Evliya Çelebisi olarak adlandırılmaktadır. Öğretim Görevlisi, Eğitmen, İş Adamı, sporcu, yazar, tv yapımcısı ve sunucu kimliği ile tanınmaktadır. Bir röportaj’da henüz 12 yaşında iken dedesi ile birlikte Kurt izlerini takip etmeye başladığını belirtmiştir. Büyüklerinden hikayelerini dinlemiş, nerede ve nasıl yaşadıklarını öğrenmeye çalışmıştır. Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu? Ayrıca çocukların özellikle baba ile değil, dede ile büyümeleri gerektiğini aktarmıştır. Geçmiş ile günümüz arasında uzun bir ağ olduğunu, bu bağın ise dede ve ninesi ile kapatılabileceğini söylemiştir. Doğa ve toprağı tanıdıkça onu daha çok sevmiş, hayatının nerede ise üçte birini doğada geçirmiştir.

Serdar Kılıç‘ın oğlu Tibet Kılıç’tır. Eşi ise Sinem Kılıç‘tır. Serdar Kılıç Eşi kimdir, Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir, Kaç yaşında, Boyu? sorularını yanıtladık.

You cannot copy content of this page