Serkan Mehmet Durdu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Serkan Mehmet Durdu Exxen

02.01.2023
A+
A-
Serkan Mehmet Durdu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Serkan Mehmet Durdu Exxen

Serkan Mehmet Durdu kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Serkan Mehmet Durdu Exxen

Oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz nisan ayında Bebek’te bir mekandan el ele çıkarken görüntülendiği ve o zamandan beri mutlu bir birliktelik sürdürdüğü sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik teklifi beklediğini muhabirler aracılığıyla duyurmuştu. Bestemsu Özdemir, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan yılbaşı gecesi evlilik teklifi aldı.

Güzel oyuncunun bu söylediklerinden günler sonra çift Yaşar İpek’in konserine gitmişti.

Ünlü çifti gören basın mensuplarının, “Bestemsu Hanım’ın evlilik teklifi beklediğini söyledi.

Siz neler söylemek istersiniz?” sorusunu yönelttiği Durdu; “Yakında gelecektir” diyerek, sevgilisine kısa zaman içerisinde evlilik teklifinde bulunacağını itiraf etmişti.

Durdu, “Evlenme teklifini ne zaman yapacaksınız?” sorusuna “Bu hafta olacak. Haluk Ağabey nikâh şahidim. Daha fazla bir şey söylemeyeyim” yanıtını vermişti.

Dün akşam yeni yılı Serkan Mehmet Durdu ile karşılayan Bestemsu Özdemir, sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Bir anda Özdemir’in önünde diz çöken Durdu, sevgilisine cebinden çıkardığı tektaşı uzattı.

Serkan Mehmet Durdu, 1978 yılında Erzincan’da dünyaya geldi. İstanbul’da tekstil üretiminde tecrübe sahibi olduktan sonra restaurant işletmeciliği yapan Serkan Mehmet Durdu Etiyopya’dan gelen iş teklifini kabul ederek Afrika’nın yolunu tuttu.

Deneyimlerine dayanarak 2010 yılında üretim amaçlı yatırım yapmaya karar vererek bugünkü başarılarının temelini attı. Şuanda mobilya üretiminde önemli bir pay sahibi.

Serkan Mehmet Durdu’nın Instagram hesabını oldukça etkin kullanıyor.

Onun hesabına @serkanmd adresinden ulaşabilirsiniz.

You cannot copy content of this page