Serkan Özcan kimdir, nerelidir? Serkan Özcan’ın eşi kimdir?

26.05.2023
A+
A-
Serkan Özcan kimdir, nerelidir? Serkan Özcan’ın eşi kimdir?

Serkan Özcan kimdir? Serkan Özcan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Serkan Özcan kimdir? Serkan Özcan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Serkan Özcan, ulusal ve uluslararası yatırımcılara stratejik ve ekonomik konularda danışmanlık hizmetleri sunarak Türkiye’ye yönelik fırsatlar konusunda yol göstermek amacıyla 2015 yılı sonunda Turkey Macro View (TMV) Consulting’i kurmuş ve halen bu kurumun Kurucu Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Serkan Özcan, daha öncesinde 2012-2015 döneminde Odea Bank A.Ş.’de Ekonomik Araştırmalar ve Stratejik Planlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2010-2012 yılları arasında Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’da Başekonomist olarak görev yapmıştır.

Ayrıca Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O’da çalıştığı dönemde, Vakıf Portföy A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de yerine getirmiştir. 2006-2009 yılları arasında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nda Başkan Danışmanı olarak görev alan Serkan Özcan, ulusal ve uluslararası finansal gelişmelerin izlenmesi ve Türk finansal sistemine etkileri hususunda çalışmalar yapmıştır.

1999-2006 yılları arasında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda Bankacılık ve Finans Kuruluşlar Genel Müdürlüğü Uzmanı olarak çalışmıştır. 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde University of Illinois at Urbana-Champaign’de Finans alanında yüksek lisansını yapan Özcan, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Sizler için bizlerde Serkan Özcan kimdir? Serkan Özcan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page