Seyyide Koç kimdir? Nerelidir? Sosyolog Seyyide Koç kaç yaşında? Seyyide Koç evli mi? Eşi?

09.06.2023
A+
A-
Seyyide Koç kimdir? Nerelidir? Sosyolog Seyyide Koç kaç yaşında? Seyyide Koç evli mi? Eşi?

Seyyide Koç kimdir? Nerelidir? Seyyide Koç kaç yaşında? Seyyide Koç evli mi? Eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Seyyide Koç kimdir? Nerelidir? Seyyide Koç kaç yaşında? Seyyide Koç evli mi? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kendisi @seyyide-elbeyli-koc kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

Seyyide Koç Psikoloji biliminde uzman bir sosyolog, aynı zamanda Uluslararası sertifikalı Pozitif psikoterapist, Şema terapisti, 2.Kademe pilates eğitmeni ve Seyyide Koç Say Studio kurucusu bilgiler profilinde yer alır.

Resmi web sitesinde hakkında şu bilgilere yer verilmiştir.

Sizler için bizlerde Seyyide Koç kimdir? Nerelidir? Seyyide Koç kaç yaşında? Seyyide Koç evli mi? Eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Seyyide Elbeyli Koç, Hatay’lı bir kadın girişimcidir. Başarılı bir okul hayatının ardından, önce Elektrik-Elektronik Mühendisliği, sonra ise İstanbul Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almıştır. Ardından, pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.

Bir süre mühendislik ve öğretmenlik yapmıştır. Spor faaliyetlerine devam ederken; girişimci ruhuna daha fazla engel olamayarak spor alanında kendi işini yapmaya karar vermiştir. Bir ay gibi kısa bir süre içerisinde iki ayrı spor salonu açarak sağlıklı bir hayat sunma adına hizmet vermeye başlamıştır. Kısa sürede girişimciliğinin üçüncü yılında üçüncü salonunu açmıştır.

Sadece kadınlara özel hizmet veren salonları vasıtasıyla büyük bir kitleye ulaşmış; ‘Yılın En İyi Spor Salonu’, ‘En Başarılı Spor Salonu’, ‘En Başarılı Kadın Girişimci’ gibi bir çok ödüle layık görülmüştür. Sağlıklı yaşama bütüncül bir bakış açısı ile bakılması gerektiğine inanan Koç, farklı alanlarda aldığı eğitimlerle hem kendisini hem de işini geliştirmiştir.

Psikoloji alanında tamamladığı yüksek lisans eğitiminin yanı sıra; Holistik Beslenme ve Diyet, NLP, Wellness, Pilates antrenörlüğü, Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, Koçluk ve Mentörlük eğitimleri almıştır. Bir yıl boyunca özel bir kanalda, sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği bir televizyon programı yapmış ve çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer almıştır.

Şu an, yüksek lisans eğitimini tamamladığı Psikoloji alanında doktora eğitimini sürdürmektedir. 2020 yılında kendi markasıyla kurduğu şirket ile sağlıklı yaşam alanında, kadın işletmecilere ve gençlere, eğitimler ve seminerler vermektedir.

You cannot copy content of this page