Sibil Çetinkaya’nın babası ne iş yapıyor? Sibil Çetinkaya kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Evli mi? Annesi nereli?

19.10.2023
A+
A-
Sibil Çetinkaya’nın babası ne iş yapıyor? Sibil Çetinkaya kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Evli mi? Annesi nereli?

Sibil Çetinkaya kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Evli mi? Annesi kimdir? Babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sibil Çetinkaya kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Evli mi? Annesi kimdir? Babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Sibil Çetinkaya Instagram ve YouTube üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınan sosyal medya fenomenlerindendir. Sibil Çetinkaya 10 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Bilgi Üniversitesinde Medya ve İletişim Bölümünden mezun olan Çetinkaya bekardır.

Jermin Çetinkaya Sibil Çetinkaya’nın annesidir. Bir röportajında Sibil ” Gerçekten de öyle, kendisi benim en yakın arkadaşım. Mükemmel bir anne, ben onunla ilgili hiçbir şikayette bulunamam vallahi. Her derdime koşar ve yeri geldiğinde de beni kendime getirmek için bana hayat dersi verme moduna girer.” demiştir. Buna binaen Jermin Çetiknkaya ise “ Evet, gerçekten Sibil ile olmak çok güzel. Eğlenceli ve hayata pozitif bakan bir kızım var. Her zaman mutlu bir çocuk oldu, o yüzden onunla vakit geçirmek bana her zaman iyi gelir.” demiştir.

Sibil Çetinkaya 10 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. Bir ablası, bir de ikizi vardır. İlkokulu ve ortaokulu ENKA Okullarında bitirmiş, liseyi de yine ENKA Okullarında tamamlamıştır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne giren Sibil Çetinkaya, Medya ve İletişim Bölümünden mezun olmuştur.

Kardeşinin ismi Alek, ablasının adı Narod’dur.

Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Sibil Çetinkaya, ilkokula devam ederken ayrıca drama eğitimi gördü. Oyunculuk, çocukluktan beri en büyük hayalleri arasındaydı. Bir ara Londra’ya gidip eğitimine orada devam etti. Lamda gördüğü oyunculuk derslerinden sonra Bafta’da oyunculuk yaptı. Sibil Çetinkaya Türk blogger, fenomen ve Youtuber’dır. İkizi ile beraber sosyal medyada ilgi çekici videolar yayınlayarak geniş bir hedef kitleye ulaşmıştır. Meslekî kariyerinin ilk adımını TV8 ile atan Sibil Çetinkaya, genellikle kamera arkasında çalıştı.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Sibil Çetinkaya kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Evli mi? Annesi kimdir? Babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page