Sıla Erkan kimdir? Nerelidir? Sıla Erkan nerede oturuyor?

16.06.2023
A+
A-
Sıla Erkan kimdir? Nerelidir? Sıla Erkan nerede oturuyor?

Sıla Erkan kimdir? Nerelidir? Sıla Erkan nerede oturuyor?

Sıla Erkan kaç yaşında? aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler gibi birden çok soru ile hayranları aracılığıyla araştırılan isimler içinde bulunmaktadır. Hayatı ile ilgili araştırılan soruların yanıtları ve biyografi detayları.

1989 senesinin Aralık ayında dünyaya gözlerini açan Sıla Erkan Oğlak burcudur.

Esasen Ankara doğumludur. İlköğretim ve Ortaokul tahsilini memleketinde tamamlamış ardından Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından ilk kez İstanbul Fm Radyo programcılığı ile adım atmıştır. Ardından Şahika Tekand’da oyunculuk eğitimi almış, tiyatro ile tanışmıştır.

Mizahiyet Teorisi tiyatro oyununda sahne almakta, bunun bunun yanında Mediakraft şirketine bağlı olarak BonBon Tv’de sunuculuk yapmakta, oha diyorum ve yap yap gibi youtube kanallarında da konuk olarak dönem dönem bulunmaktadır. Özellikle Beyazıt Öztürk‘ün sunduğu Beyaz Show’da açıklanan navigasyon sesi ile dikkat çeken Sıla Erkan, günlük yaşamda çok fazla kullanmakta olduğumuz Yandex navigasyon’unu seslendiren isimdir.

Kadıköy Koşuyolu’nda sahne sanatları alanında değer üreten Apartman Sahne’nin kurucu ortağıdır. 2014 senesinde Sabit Kanca isimli sinema filminde Rus Kadın rolü ile oyunculuk yapmıştır.

Sıla Erkan’ın boyu 1.62 cm, kilosu ise 56’dır.

You cannot copy content of this page