Sinem Fıstıkoğlu kimdir, nerelidir? Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? kiminle evli, evli mi?

26.11.2023
A+
A-
Sinem Fıstıkoğlu kimdir, nerelidir? Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? kiminle evli, evli mi?

Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Sinem Fıstıkoğlu kimdir, nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? kiminle evli, evli mi? Sinem Fıstıkoğlu kimdir, nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Simge Fıstıkoğlu; sunucu, spiker. Sinem Fıstıkoğlu, İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Fıstıkoğlu; BRT, Cnbc-e, Bengütürk kanallarında haber ve spor spikerliği yapmıştır. Ayrıca bir çok futbol programları hazırlayıp sundu.

Tvem kanalında pazar ve pazartesi akşamları spor porgramında seyircilerin karşısına çıkmıştır. Trabzonspor’un marka yüzü olan sunucu iyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmekte, birçok ödül töreni ve lansman gibi organizasyonlarda modertörlük ve sunuculuk yapmaktadır. Sinem Fıstıkoğlu Ulusal Kanal’da Fikir Meydanı Programı’nın sunuculuğunu yapmıştır.

Sinem Fıstıkoğlu, 2 Mayıs 2023 tarihinde yaptığı açıklamayla Ulusal Kanal’dan ayrıldığını ve Halk TV’ye transfer olduğunu duyurmuştur. Sinem Fıstıkoğlu, ünlü spiker ve sunucu Simge Fıstıkoğlu’nun ablasıdır.

Simge Fıstıkoğlu kaç yaşında?

Simge Fıstıkoğlu, 12 Aralık 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Simge Fıstıkoğlu ne mezunu?

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur.

Çalışma Hayatı

Meslek yaşantısına 2006 yılında Habertürk’te başlamıştır. Daha sonra spor müdürü olarak da görev almıştır. A Haber, Show TV, TRT Spor ve son olarak NTV’de çalışmıştır. Kendisine ait Youtube kanalında çeşitli konuklar ağırlamakta ve keyifli söyleşiler gerçekleştirmektedir.

Simge Fıstıkoğlu, Sinem Fıstıkoğlu ile akraba mı?

Simge Fıstıkoğlu, kendisi gibi medya sektöründe çalışan Sinem Fıstıkoğlu’nun kardeşidir.

Sinem Fıstıkoğlu kimdir nerelidir? Sinem Fıstıkoğlu kimin kardeşi? Sinem Fıstıkoğlu kaç yaşında? Sinem Fıstıkoğlu evli mi?

12 Aralık 1982’de İstanbul’da doğdu. Simge Fıstıkoğlu 2006 yılında Habertürk TV’de spor spikeri ve editörü olarak görev almaya başladı. 2009 yılında Türkiye’nin ilk kadın spor müdürü oldu. 2011 yılının Haziran ayında haber programcılığına geçti ve Habertürk TV’de sırasıyla 1 Gün, Gün Başlıyor, Gece Gece ve Burası Haftasonu isimli programları hazırlayıp sundu. Temmuz 2013’te Show TV’ye transfer oldu. 2015 yılında ise NTV ile anlaştı. Günün İçinden, Gece Bülteni ve Bana Söz Ver isimli kuşakları hazırlayıp sundu. 2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenen sunucu iki çocuk annesidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? kiminle evli, evli mi? Sinem Fıstıkoğlu kimdir, nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page