Sinan Öncel kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Serveti? Sevgilisi? Sinan Öncel eşi kimdir?

05.06.2023
A+
A-
Sinan Öncel kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Serveti? Sevgilisi? Sinan Öncel eşi kimdir?

Sinan Öncel kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Serveti? Sevgilisi? Sinan Öncel eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sinan Öncel kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Serveti? Sevgilisi? Sinan Öncel eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sinan Öncel 58 yaşındadır. 1965’da doğan Sinan Öncel, Işıklar Askeri Lisesî, Marmara Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nü bitirdi. Sinan Öncel Üniversite yıllarında yarı zamanlı olarak dış ticaret ve satış elemanı olarak çalıştı.

23 yaşında kendi işletmesini kurarak terlik ve ayakkabı ticareti yapmaya başladı. Yurtdışı markaların mümessillikleri ile elde ettiği birikimle 2000 yılında kendi markası Twigy’yi oluşturdu. Sinan Öncel Yenilikçi ürünlerle yaptığı sıra dışı pazarlama kampanyaları pek çok üniversitede “gerilla pazarlama” vakalarına konu oldu.

2016 yılından bu yana 420 tanınmış perakende markasının üye olduğu Birleşmiş Markalar Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

Ayrıca Sinan Öncel İTO Bilgiyi Ticarileştirme ve Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve TOBB Türkiye Perakendecilik Meclisi üyesidir.

Sizler için bizlerde Sinan Öncel kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Serveti? Sevgilisi? Sinan Öncel eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page