Sine Çakır Heyse kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kimdir?

31.10.2023
A+
A-
Sine Çakır Heyse kimdir? Nereli? Kaç yaşında?  Evli mi? Eşi kimdir?

Sine Çakır Heyse kimdir? Sine Çakır Heyse Nereli? Sine Çakır Heyse Kaç yaşında? Sine Çakır Heyse Evli mi? Sine Çakır Heyse Eşi kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sine Çakır Heyse kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

@sine_cakir kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Haber programı sunucusudur. 10.5 bin takipçisi vardır. Kendisi İstanbul ilinde yaşamaktadır.

Sine Çakır Heyse, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuş bir isimdir. Üniversite yıllarında CNNTürk haber merkezinde televizyon yayıncılığı deneyimi kazanmış, ardından İstanbul Sanayi Odası’nda AB proje geliştirme biriminde görev almıştır.

2007 yılında CSA Global Publishing’e katılarak üç yıl boyunca proje yöneticisi olarak çalışmış ve daha sonra İngilizce eğitimi almak için ABD’ye gitmiştir. Kariyerine 2011 yılından itibaren spikerlik ve sunuculukla devam etmiş, LigTv’de Ana Haber, Ara Haberler, Günün Sonu, Günaydın Futbol gibi programları sunmuştur.

Kaya Hayse ile olan evliliğiyle de tanınan Sine Çakır Heyse’nin yaşı ve doğum yeri hakkında elimizde bilgi bulunmamaktadır. Eğitim ve iş hayatı İstanbul’da geçen Sine Çakır Heyse, halen İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Kendisi gibi medya sektöründe faaliyet gösteren Kaya Hayse ile evlidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Sine Çakır Heyse kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page