Şirin Payzın Eşi Turgay Gümüş kimdir, nerelidir? İş adamı Turgay Gümüş Şirin Payzın evli mi?

28.05.2023
A+
A-
Şirin Payzın Eşi Turgay Gümüş kimdir, nerelidir? İş adamı Turgay Gümüş Şirin Payzın evli mi?

Turgay Gümüş Ne iş yapar? Şirin Payzın Eşi Turgay Gümüş kimdir, nerelidir? İş adamı Turgay Gümüş Şirin Payzın evli mi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Turgay Gümüş , SEKA ve PETKİM’in eski Genel Müdürü Aziz Gümüş ile SEKA Çocuk Dostları Derneği’nin Kurucu Başkanı Fidan Gümüş’ün oğludur. İş hayatında yapmış olduğu başarılı adımlarla tanınan Turgay Gümüş, Payzın ile birlikte “Şirin” markalı şarap üretiminde iş birlikleri mevcuttur.

Şirin Payzın, ünlü akademisyen, yazar ve siyasi parti lideri olarak tanınan, Behice Boran’ın yeğenidir. Payzın’ın babası Nizam Payzın da kendisi gibi gazeteci olarak tanınmış kişidir. Şirin Payzın’ın çocuğu yoktur.

Objektif ve bağımsız gazeteci olarak tanınan, kariyerini bu çizgide devam ettiren Payzın’ın özel hayatı konusunda fazla gündemde olmamayı tercih etmiştir. Başarılı kariyerinin yanı sıra hayatı boyunca iki evlilik yapmış olan Payzın, her iki evliliğinden de çocuk sahibi olmamıştır.

Payzın’ın ilk evliliği olan Ali Ahmet Acet diplomattır. Hayatı boyunca Dışişleri Danışmanı, TC. Belgrad Büyükelçiliği, Dışişleri Bakanlığı Müşaviri, AB Genel Sekreterliği’nde Genel Sekreter Yardımcılığı, Dışişleri Bakanlığı Avrupa İşleri Müsteşar Yardımcılığı gibi farklı görev edinen Acet, bugün yaş itibari ile emekli olarak hayatına devam etmektedir. Şirin Payzın ikinci evliliği olan su anki eşi Turgay Gümüş , SEKA ve PETKİM’in eski Genel Müdürü Aziz Gümüş ile SEKA Çocuk Dostları Derneği’nin Kurucu Başkanı Fidan Gümüş’ün oğludur. İş hayatında yapmış olduğu başarılı adımlarla tanınan Gümüş, Payzın ile birlikte “Şirin” markalı şarap üretiminde iş birlikleri mevcuttur.

Sizler için bizlerde Şirin Payzın Evli Mi? Eşi Kim? Çocuğu Var Mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

25.01.2023 tarihinde

Trabzon’un sevilen iş işadamları Turgay Gümüş ve Mustafa Gümüş’ün babası, CHP İl Başkan Yardımcısı Yüksel Şimşek’in kayın babası Ömer Gümüş hakka yürüdü. Cenazesi dün öğle namazına müteakip Çaykara Soğanlı Mahallesi Merkez Camii’nden kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile mezarlığına toprağa verildi. Cenaze merasimine siyaset, iş, spor ve basın camiasından çok sayıda isim katıldı.

CHP İl Başkanlığına atanan Nurcan Aşçı Demiröz’ü Gelecek Partisi Ortahisar İlçe Başkanı Arzu Öktem ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu ve yeni görevinde başarılar diledi.

You cannot copy content of this page