Şirin Payzın Evli mi? Eşi kim? Şirin Payzın Kimdir? Nereli, kaç yaşında?

28.05.2023
A+
A-
Şirin Payzın Evli mi? Eşi kim? Şirin Payzın Kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Şirin Payzın evli mi? Şirin Payzın Kimdir? Şirin Payzın nereli ve kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Şirin Payzın evli mi? Şirin Payzın Kimdir? Şirin Payzın nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Şirin Payzın (1968; İstanbul ), Türk gazeteci. Şirin Payzın, Makedonya göçmeni bir babanın ve Kırım göçmeni bir annenin kızı olarak 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Babası gazeteci olan Şirin Payzın bir dönem Ankara’da yaşadı ve lise döneminde tiyatro ile ilgilendi. Babası Makedon asıllı, annesi ise Kırım göçmeni olan Şirin Payzın 1968 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası gazetecidir. 1987 yılında üniversite eğitimi için Fransa’ya giden Şirin Payzın babasının ölümü üzerine Türkiye’ye geri dönmek zorunda kaldı. İstanbul Üniversitesi Filoloji Bölümü’nde yarım dönem okuyan ünlü sunucu ardından Bilkent Üniversitesi’nde Sanat Tarihi ve İşletme okudu. Son olarak üniversite eğitimini New York Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 1999 yılında Türkiye’nin Belgrad Büyükelçisi Ali Ahmet Acet ile evlenmiş fakat daha sonra boşanmıştır. Şirin Payzın çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Sizler için bizlerde Şirin Payzın evli mi? Şirin Payzın Kimdir? Şirin Payzın nereli ve kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page