SnapChat My All Türkçe Nasıl Yapılır? SnapChat My All Türkçe Yapma

10.05.2023
A+
A-
SnapChat My All Türkçe Nasıl Yapılır? SnapChat My All Türkçe Yapma

SnapChat My All Türkçe Nasıl Yapılır? SnapChat My All Türkçe Yapma

My AI, olarak adlandırılan yeni Snapchat sohbet robotu, yapay zekanın gücünü sosyal medyaya getirmek için tasarlandı. Snapchat AI, kullanıcı ile ne kadar çok etkileşime girerse, onları o kadar iyi tanır. Sohbet robotu siz onunla sohbet ettikçe gelişir. SnapChat çoğu zaman herhangi bir sorun yokken uygulamanın ana dilini değiştirerek farklı dillere dönüştüğü bir çok sorun gösterebiliyordu. Şimdilerde ise My All isimli yeni özelliği ile eklenen sohbet robotunun Türkçe cevaplar vermemesi yani İngilizce gibi farlı yabancı dillerle bizle konuşmaya çalışması üzerine insanlar nasıl bu robotu Türkçe yaparak cevapları alabileceklerinin yollarını araştırıyorlar.

SnapChat kullanıcıları, My AI adlı yeni sohbet robotunun Türkçe cevaplar vermemesi konusunda sorunlar yaşamaktadır. Resmi internet sitesinde My AI hakkında bir rehber yayınlanmış olsa da, dil değiştirme konusunda yeterli bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle, kullanıcılar deneme yanılma yöntemleri kullanarak My AI’ı Türkçe yapabilecekleri çözümler aramaktadırlar.

Ancak, ChatGPT uygulamasından desteklenerek geliştirildiği için, SnapChat My All sohbet robotunun dil ayarını değiştirerek, doğru sonuçları almak mümkün olmayabilir. Öncelikle, resmi teknik destek ekibine konuyla ilgili bir mail atarak, dil değiştirme konusunda bilgi talep edebilirsiniz.

Deneme ve yanılma yöntemlerini kullanarak SnapChat My All’ı Türkçe yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz:
My AI sohbet robotunu açın. Mesaj bölümüne “Sorularıma, Türkçe cevap ver, lütfen.” yazın ve gönderin. Bundan sonra, My All üzerinden yazacağınız her mesaj ve soru Türkçe olarak cevaplanacaktır. Farklı bir dilde cevap istiyorsanız, yukarıdaki mesajı o dile göre yazarak aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Android üzerinde Snapchat uygulama dilini değiştirmek için…

  1. Profilim’de ⚙️ simgesine dokunarak Ayarlar’ı açın.
  2. “Dil” üzerine dokunun.
  3. Tercih ettiğiniz dili seçin ve “Değiştir” üzerine dokunun. Yardıma ihtiyacım var bölümüne tıklayan kullanıcılar burada Snapchat destek sayfasına ulaşacaktır. – Burada dil seçeneği görülene kadar sayfanın alt kısmına inilmelidir. – Dil seçeneğine tıkladıktan sonra istenilen dil bulana kadar kaydırılmalıdır. Türkçe dili yapılacak ise Türkçe seçeneğine tıklanmalıdır.

You cannot copy content of this page