Sorry There Was a Problem With Your Request instagram ne demek?

05.07.2023
A+
A-
Sorry There Was a Problem With Your Request instagram ne demek?

Sorry There Was a Problem With Your Request instagram ne demek? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sorry There Was a Problem With Your Request instagram ne demek? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Çözüm 1: Ağ Bağlantınızı Değiştirin

Giriş bölümünde de belirtildiği gibi, IP adresiniz herhangi bir nedenle Instagram tarafından engellendiyse, Üzgünüz, İsteğinizle ilgili bir sorun oluştu hata mesajı atılır. Dolayısıyla, ağ bağlantınızı değiştirmeye çalışırsanız, bu IP adresinizi değiştirebilir ve böylece yasağınız kaldırılabilir. Bu nedenle, İnternete bir Wi-Fi ağı üzerinden bağlıysanız, mobil verilere geçmeyi deneyin. Benzer şekilde, İnternete hücresel veri üzerinden bağlıysanız, bir WiFi ağına geçmeyi deneyin. Bunun sorununuzu çözüp çözmediğini kontrol edin.

Çözüm 2: Facebook Kullanarak Instagram’da oturum açın

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Instagram’a giriş yapmakta zorluk yaşıyorsanız, Facebook giriş seçeneğini kullanarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bunun için Instagram giriş ekranında Facebook ile giriş yap linkine tıklayın. Bazen Facebook kimlik bilgilerinizi girmeniz istenecektir . Eğer öyleyse, bunları yazın ve hemen giriş yapmalısınız.

Çözüm 3: Bir VPN Uygulaması Kurun ve Oturum Açmayı Deneyin

Bazen, yalnızca bir VPN uygulaması yüklemek ve VPN kullanarak İnternete bağlanmak, Üzgünüz , İsteğinizle ilgili bir sorun oluştu oturum açma hatasını kolayca çözer. Örneğimizde, ücretsiz ve güvenilir olan Turbo VPN uygulamasını kullandık . Seçtiğiniz, çalışan başka herhangi bir VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

Çözüm 4: Instagram’ın Kapalı Olup Olmadığını Kontrol Edin

Açıkçası, doğrulamanız gereken ilk şey, sorunun Instagram (sunucu) tarafında olmadığıdır. Instagram sunucuları kapalıysa, ne kadar uğraşırsanız uğraşın kesinlikle giriş yapamayacaksınız. Instagram sunucularının aktif olup olmadığını kontrol etmek için Downdetector web sitesini kullanabilirsiniz .

Downdetector, Instagram sunucularının kapalı olduğunu söylüyorsa, tekrar oturum açmayı denemeden önce bir süre beklemeniz gerekir.

Sizler için bizlerde Sorry There Was a Problem With Your Request instagram ne demek? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page