Sude Yaren Uzunçavdar kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sude Yaren Uzunçavdar boy kilo?

26.06.2023
A+
A-
Sude Yaren Uzunçavdar kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sude Yaren Uzunçavdar boy kilo?

Sude Yaren Uzunçavdar boyu? Sude Yaren Uzunçavdar kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sude Yaren Uzunçavdar boy kilo?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Sude Yaren Uzunçavdar kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sude Yaren Uzunçavdar boy kilo? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Türk tekvandosu, kazanılan başarılar ve madalyalar ile adından söz ettirirken bu alanda gündeme gelen son isim 16 yaşındaki milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar oldu. Milli tekvandocu son 2 haftada kazandığı 2 altın madalya ile göğsümüzü kabartırken ”Sude Yaren Uzunçavdar kimdir?” sorusu da sorulmaya başlandı. Peki Türk sporunun gelecek vaadeden önemli isimlerinden olan Sude Yaren Uzunçavdar kimdir?

Milli sporcu Sude Yaren Uzunçavdar 16 yaşında. Sude, üçüncü kuşak Uzunçavdar olarak sporculuk hayatına çok küçük yaşlarda atıldı. Ailesinin sporculuk kökeninden gelmesini büyük bir avantaj olarak kullanan Sude, 2015’ten itibaren profesyonel olarak tüm maçlara çıktı. Sude Yaren Uzunçavdar, uluslararası, Avrupa Şampiyonaları, Dünya Başkanlık Kupaları, Türkiye Şampiyonları, Milli Eğitim ve sayısız defa il maçlarında dereceler elde etti.

2019 yılında İspanya’da yapılan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasın’da altın madalya kazanan Sude, 2019 ve 2020 yıllarında çıktığı 5 büyük maçta 5/5 yaparak altın seriyi sürdürdü. Sude Yaren Uzunçavdar, yaptığı bu başarılar sayesinde Özel Kolej’de %100 burslu okumaktadır.

Sizler için bizlerde Sude Yaren Uzunçavdar kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Sude Yaren Uzunçavdar boy kilo? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page