Tabii APK İndirme: TRT Dijital Platformun Resmi Uygulamasını İndirme Rehberi

07.05.2023
A+
A-
Tabii APK İndirme: TRT Dijital Platformun Resmi Uygulamasını İndirme Rehberi

Tabii APK İndirme: TRT Dijital Platformun Resmi Uygulamasını İndirme Rehberi

GOOGLE PLAY VEYA AP STORE Üzerinden indirin diğer kaynaklar güvenli değildir.

Tabii uygulamasını Android işletim sistemli akıllı cihazlarınıza indirerek telefon, tablet, PC ve televizyonlarınızda kullanabilirsiniz. TRT tarafından geliştirilen ve uluslararası bir dijital platform olarak yayın hayatına başlayan Tabii uygulamasının APK içerikleriyle ilgili hem ilk hem de devamlı güncellemeleri sunmak amacıyla, güncel gelişmeleri takip ederek içeriği güncel tutacağız. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilgili adrese doğrudan erişebilir ve uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

Sahte Tabii APK İndir siteleri veya uygulamaları mevcut olabilir. Lütfen resmi adres dışındaki dosyaları cihazlarınıza indirmeyin. Yabancı kaynaklar genellikle bu tür popüler içerikleri kullanarak gerçekmiş algısı yaratarak, içerisinde virüs gibi zararlı yazılımlar barındıran dosyaları paylaşabiliyorlar.

Günümüzde Android cihazlara indirilmek istenen dosyaların adı verilerek, aslında zararlı içerikler sunulabiliyor. Bu dosyalar aracılığıyla, özellikle banka hesap bilgileriniz de dahil olmak üzere kişisel bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Tabii uygulamasının resmi APK dosyaları henüz yayınlanmadığından, resmi Google Play hesapları üzerinden yayınlanacağını düşündüğümüz dosyalar şu an için mevcut değildir. Bu nedenle, herhangi bir yabancı kaynaktan Tabii APK dosyalarını indirirken dikkatli olun ve mümkünse resmi çıkış tarihini bekleyin.

You cannot copy content of this page