Taha Hüseyin Karagöz kimdir, kaç yaşında? Taha Hüseyin Karagöz doğum tarihi?

18.05.2023
A+
A-
Taha Hüseyin Karagöz kimdir, kaç yaşında? Taha Hüseyin Karagöz doğum tarihi?

Taha Hüseyin Karagöz Kimdir, Nerelidir? Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Taha Hüseyin Karagöz Kimdir, Nerelidir? Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Gazeteci, Muhabir , editör ve haber müdürü olarak bir çok gazete ve medya kuruluşunda görev alan Taha Hüseyin Karagöz 17 Mart doğumlu, balık burcudur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir ve İyi düzeyde İngilizce bilmektedir. Kariyeri boyunca bir çok gazete ve medya ajanslarında görev alan Taha Hüseyin Karagöz, Staj çalışmasını Kanal 7 bünyesinde tamamlayan Taha Karagöz, Kanal 7 bünyesinde editörlük çalışmalarında da bulunmuştur. Ardından Güneş Gazetesi’nde görev yapan Karagöz, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yapmıştır. aha Hüseyin Karagöz aslen Trabzonludur. Her ne kadar çocukluk yıllarını Zonguldak’ta geçirmiş olsa da Trabzon Of’lu olduğunuz her fırsatta dile getirmektedir. İlk, ortaokul ve lise eğitimini Zonguldak’ta görmüştür. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunudur. Stajını Kanal 7’de yapmış, burada editörlüğe kadar yükselmiştir. Daha sonra Güneş Gazetesi’nde görev aldı; editör, istihbarat şefliği ve haber müdürlüğü yaptı.

Kanal 7 kariyeri sonrasında, Türk Medya’da Haber Müdürü ve Diriliş Postası’ n da Yazı İşleri Müdürü olarak çalışmıştır. 2023 yılı itibariyle Albayrak Medya Grubu bünyesinde Yeni Şafak Gazetesi ve TV NET’ te mesleki kariyerini, çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde Taha Hüseyin Karagöz Kimdir, Nerelidir? Taha Hüseyin Karagöz Hayatı ve Biyografisi sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page