Tanju Özcan kimdir nerelidir? Tanju Özcan göçmen mi? Tanju Özcan’ın babası nereli?

28.05.2023
A+
A-
Tanju Özcan kimdir nerelidir? Tanju Özcan göçmen mi? Tanju Özcan’ın babası nereli?

Tanju Özcan kimdir nerelidir? Tanju Özcan göçmen mi? Tanju Özcan’ın babası nereli? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tanju Özcan kimdir nerelidir? Tanju Özcan göçmen mi? Tanju Özcan’ın babası nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Tanju Özcan, 12 Aralık 1973’te Bolu’da doğdu. Evli ve bir çocuk babası olan Özcan, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi veserbest avukat olarak çalıştı. Bolu Belediyesinde Belediye Meclis Üyeliği, Bolu spor Yöneticiliği görevleri yapan Özcan, CHP Bolu Merkez İlçe ve CHP Bolu İl Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009 yerel seçimlerinde CHP Bolu Belediye Başkan Adayı oldu. Özcan, 22 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde gelerek Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili seçildi. 24. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi oldu. 24.dönemde TBMM İçişleri Komisyonu Üyeliği ve Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. 25. dönemde Cumhuriyet Halk Partisinden Bolu Milletvekili seçildi. Tanju Özcan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde CHP’den Bolu İli Belediye Başkan adayı oldu.

Sizler için bizlerde Tanju Özcan kimdir nerelidir? Tanju Özcan göçmen mi? Tanju Özcan’ın babası nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page