Prof. dr. Taşansu Türker kimdir nerelidir? Türker özgeçmiş

11.10.2023
A+
A-
Prof. dr. Taşansu Türker kimdir nerelidir? Türker özgeçmiş

Prof. dr. Taşansu Türker kimdir nerelidir? Taşansu Türker kimdir? Taşansu Türker aslen nereli? Doğum tarihi? Taşansu Türker özgeçmiş Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Taşansu Türker kimdir? Taşansu Türker aslen nereli? Doğum tarihi? Taşansu Türker özgeçmiş sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesinden sonra lisans ve yüksek lisans derecelerini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden (Mülkiye) “uluslararası ilişkiler” alanında alan Taşansu Türker, “tarih” alanındaki doktora derecesini de Moskova Devlet Üniversitesi Asya ve Afrika Çalışmaları Enstitüsünden kazanmıştır. Türkçe, Rusça ve İngilizce dillerindeki kitap ve makaleleri ve uluslararası konferanslarının yoğunlaştığı konular; Osmanlı, Rusya ve Ortadoğu coğrafyasına dair olmak üzere tarih yazımı, modernleşme, imparatorluk kavramı ve milliyetçiliktir.

Sizler için bizlerde Taşansu Türker kimdir? Taşansu Türker aslen nereli? Doğum tarihi? Taşansu Türker özgeçmiş sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page