İsmet Tasdemir kimdir? Nereli? Taşlıçay İsmet Taşdemir hangi takımlarda oynadı?

04.06.2023
A+
A-
İsmet Tasdemir kimdir? Nereli? Taşlıçay İsmet Taşdemir hangi takımlarda oynadı?

İsmet Tasdemir kimdir? nereli? Taşlıçay İsmet Taşdemir hangi takımlarda oynadı? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için İsmet Tasdemir kimdir? nereli? Taşlıçay İsmet Taşdemir hangi takımlarda oynadı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

İsmet Taşdemir, 1977 yılında Taşlıçay’ın Güneysöğüt Köyü’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Taşlıçay’da, lise öğrenimini Ağrı Merkez’de tamamladı. 2000 yılında İ.M.N Sanayi Limited Şirketini kurup burada şirket müdürü olarak iş hayatına başladı.

Siyasi hayatına Refah Partisi Gençlik Kolları’nda başlayan Taşdemir, Refah Partisi’nin kapatılmasıyla 2001 yılında kurulan Ak Parti’de Taşlıçay Kurucu İlçe Yönetimi’nde yer aldı. 2002 yılında ilçe kongresinde İlçe Başkan Aday Adayı oldu. 2001-2008 yılları arasında ilçe başkan yardımcısı olarak görev yaptı. 2008-2017 yılları arasında 3 dönem boyunca Ak Parti Taşlıçay İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. Ayrıca 2015 ve 2017 yıllarında Ağrı Ak Parti İl Başkan Adayı oldu. 2017′ de parti tüzüğünde yer alan 3 dönem kuralından dolayı yeni dönemde aday olmadı. 2017’den bu yana Ak Parti Ağrı İl Başkan Yardımcısı, Ak Parti Ağrı İl Teşkilat Başkanı ve Doğubeyazıt İlçe Koordinatörlük görevlerini yürüttü.

10 Kasım 2018 tarihinde bu görevlerinden istifa ederek 31 Mart 2011 Yerel Seçimlerinde Taşlıçay Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulundu. Evli ve 2 çocuk babası olan İsmet Taşdemir Taşlıçay ilçesinde ikamet etmektedir.

İsmet Taşdemir, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Ağrı Taşlıçay Belediye Başkan Adayı oldu.

Sizler için bizlerde İsmet Tasdemir kimdir? nereli? Taşlıçay İsmet Taşdemir hangi takımlarda oynadı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page