Tekstil Esra Çömelek Kimdir, Nerelidir? Kaç yaşında? Esra Çömelek hangi tekstil firması?

27.10.2023
A+
A-

İstanbul Çekmeköy’de yaşayan Esra Çömelek, arkadaşı aracılığıyla 2021 yılında tanıştığı fenomen Mahir Bey’in kendisini toplamda 15 milyon lira dolandırdığını iddia ederek Vazgeçme’ye başvurdu. Tekstil işiyle uğraşan Esra Çömelek, arkadaşı aracılığıyla tanıştığı Mahir’in fenomen olduğunu ilk başta bilmediğini söyledi.

Tekstil Esra Çömelek Kimdir, Nerelidir? Kaç yaşında? Esra Çömelek hangi tekstil firması?

Esra Çömelek Tekstil Kimdir? Esra Çömelek Kaç yaşında? Esra Çömelek Ne İş Yapıyor?

Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu “Vazgeçme” programında ele alınan gizemli bir figür, Fenomen Mahir olarak gündeme geldi.

Bu programda bir kadın, Fenomen Mahir isimli kişiye olan ilgisi ve yaşanan olayları anlattı, bu da Fenomen Mahir’in kimliği ve olayın detaylarının merak konusu olmasına yol açtı.

Show TV’de yayınlanan bu program sayesinde Fenomen Mahir ve olayı daha geniş bir kitle tarafından tanınmış oldu.

Esra Çömelek, günlük yaşamında tekstil işiyle uğraşan bir iş kadını olduğunu söyledi. Aslında olayın başlangıcında fenomen Mahir Bey’in kendisini bir dolandırıcı olarak tanımlamadığını belirtiyor.

Tamamen bu nedenle, bu durumu anlamadan mahkemelik bir duruma düşmediğini ifade ediyor.

Esra Çömelek, Mahir Bey’in sevgilisi olduğunu söylediği kişinin sürekli para talepleriyle karşılaştığını ve vergi borçları, esnaf borçları gibi bahanelerle maddi destek istediğini açıklıyor.

Ayrıca, Mahir Bey’in lüks giyim ve aksesuarlara yönelik yüksek bütçeli harcamalarının özellikle ünlü markaların ürünlerine olan yoğun ilgisi nedeniyle vurgulandığını belirtiyor.

Esra Çömelek, bu dolandırıcılık olayının bir parçası olarak kayak montlarından lüks marka giysilere kadar çeşitli harcamaları iddia ediyor. Bu sürecin şok edici olduğunu ve yaşananların fenomen Mahir Bey’in aslında kim olduğunu sorgulamasına neden olduğunu ifade ediyor.

Olayın tanıklarından biri olan ünlü oyuncu Caner Atacan, Esra Çömelek’in tanıklığına katılarak, Esra’nın varlıklı bir aileden geldiğini ve arkadaşının maddi sıkıntılar yaşadığını öğrendiğinde büyük bir şüphe duyduğunu belirtiyor.

Caner Atacan, Esra Çömelek’i iyi niyetli bir kişi olarak tanımlıyor ve ailesinin de oldukça kaliteli insanlar olduğunu vurguluyor. Ancak, Mahir Bey’in sürekli para talepleri ve harcamaları, nitelikli bir dolandırıcılık durumunun açıkça ortada olduğunu düşündürüyor.

Esra Çömelek’in sosyal medyada paylaştığı bu olay, fenomen Mahir Bey’in kimliği ve dolandırıcılık vakalarının nasıl gelişebileceği konusunda kamuoyunda geniş bir tartışma başlatmış durumda. Bu olayın yargı süreci ve sonuçları ise merakla bekleniyor.

FENOMEN MAHİR KİMDİR?

Sosyal medya fenomeni Mahir hakkında çok fazla detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Programda açıklamalarda bulunan Esra Çömelek, Mahir ile 2021 yılında bir arkadaşı aracılığıyla tanıştığını ve o dönemde Mahir’in fenomenliğini bilmediğini belirtti.

Tekstil işiyle uğraşan Çömelek, Mahir’in etkisi altında kalarak toplamda 15 milyon lira verdiğini ifade etti. Ayrıca, Mahir’e 3.5 milyon TL değerinde lüks bir otomobil aldığını da sözlerine ekledi.

Mahir’in kim olduğu ve bu olayların detayları sosyal medyada büyük merak ve ilgi uyandırmaktadır.

You cannot copy content of this page