Teoman Mutlu kimdir? Vikipedi? Teoman Mutlu serveti? Ne iş yapıyor?

22.10.2023
A+
A-
Teoman Mutlu kimdir? Vikipedi? Teoman Mutlu serveti? Ne iş yapıyor?

Teoman Mutlu kimdir? Teoman Mutlu nerelidir? Teoman Mutlu kaç yaşında? Teoman Mutlu Vikipedi? Teoman Mutlu serveti? Teoman Mutlu Ne iş yapıyor?

Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Teoman Mutlu kimdir? Vikipedi? Teoman Mutlu serveti? Ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Malatyalı olan Teoman Mutlu, 1 Ocak 1977’de ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi.

İkisi erkek, biri kız olmak üzere üç kardeşi var. İlk, orta ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Teoman Mutlu, 2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınarak Rutgers State Üniversitesi’nden Endüstri Mühendisi olarak mezun oldu.

Kişisel becerilerini sürekli olarak geliştirmek isteyen Mutlu, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin ünlü Chicago Üniversitesi’nde Finans programını da tamamladı. Bu eğitim deneyimleri sayesinde, yönetim ve saha çalışması yoluyla sistem operasyonlarını optimize etme ve kuruluşların sağlıklı büyümesinde değerli uzmanlık kazandı.

Teoman Mutlu, New Jersey eyaletinde TSM Brands LLC markası altında kimyasallar ve petrol ürünleri ile ilgili üretim tesisi kurdu.

Ayrıca Çerkezköy’de kimya tesisleri kurarak yüzlerce kişiye istihdam sağladı. Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne en fazla ihracat yaparak ihracat şampiyonu unvanını elde etti ve başarılarından dolayı çok sayıda ödül aldı.

Çalışanlarıyla birlikte bu ödülleri sahiplenerek ve emeğin önemine sürekli değer vererek, daha fazla yatırımın temellerini attı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en etkili Türkleri arasında gösterilen Teoman Mutlu, futbola ve çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlere önem veriyor.

En son 2017 yılında Malatyaspor ABD takımını kurmuş ve başkanlığını sürdürmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Teoman Mutlu kimdir? Teoman Mutlu nerelidir? Teoman Mutlu kaç yaşında? Teoman Mutlu Vikipedi? Teoman Mutlu serveti? Teoman Mutlu Ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page