Tolgahan Salim Urfalı kimdir, neden öldü? Son dakika Tolgahan Salim Urfalı aile dizisi

20.09.2022
A+
A-
Tolgahan Salim Urfalı kimdir, neden öldü? Son dakika Tolgahan Salim Urfalı aile dizisi

Tolgahan Salim Urfalı kimdir, neden öldü? Son dakika Tolgahan Salim Urfalı aile dizisi

Tolgahan Salim Urfalı ölüm sebebi? Tolgahan Salim Urfalı Neden Öldü? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tolgahan Salim Urfalı ölüm sebebi? Tolgahan Salim Urfalı Neden Öldü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Sizler için bizlerde Tolgahan Salim Urfalı ölüm sebebi? Tolgahan Salim Urfalı Neden Öldü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Görüntü yönetmeni Tolgahan Salim Urfalı, 11 Mayıs 2023 Perşembe günü hayatını kaybetti. Urfalı, El Değmemiş Aşk adlı uzun metraj filmde Focus Puller, New York’ta Beş Minare ve Adalet Oyunu adlı uzun metraj filmlerde Kamera Asistanı ve Son Bir Nefes İçin adlı kısa filmde Görüntü Yönetmeni olarak görev yaptı. Görüntü yönetmeni Tolgahan Salim Urfalı, 11 Mayıs 2023 Perşembe günü hayatını kaybetti.

Tolgahan Salim Urfalı, 1985 yılında Antalya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Görüntü yönetmenliği yapmaya başladığı ilk yıllarda kamera asistanlığı ve focus puller olarak çalıştı. El Değmemiş Aşk adlı uzun metraj filmde focus puller, New York’ta Beş Minare ve Adalet Oyunu adlı uzun metraj filmlerde kamera asistanı olarak görev yaptı. Son Bir Nefes İçin adlı kısa filmde ise görüntü yönetmeni olarak imza attı.Urfalı, ayrıca birçok reklam filmi, dizi ve belgeselde de görüntü yönetmenliği yaptı.

You cannot copy content of this page