Tozkoparan İskender Gölge Ne Zaman Başlıyor? Tozkoparan İskender Gölge Tabii, hangi kanalda, ne zaman başlayacak?

07.05.2023
A+
A-
Tozkoparan İskender Gölge Ne Zaman Başlıyor? Tozkoparan İskender Gölge Tabii, hangi kanalda, ne zaman başlayacak?

Tozkoparan İskender Gölge Ne Zaman Başlıyor? Tozkoparan İskender Gölge Tabii? Tozkoparan İskender Gölge hangi kanalda? Tozkoparan İskender Gölge ne zaman başlayacak?

Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Maria, dizinin ana karakterlerinden biridir. Maria karakteri, dizinin neşe kaynağıdır. Jovanka’nın kardeşi olan ve baskıcı bir ailede büyüyen Maria, güler yüzlü ve ailesine gerektiğinde tepkiler verebilen bir kızdır.

Konumuz o değil tabi ki;

21 Ekim 2021 tarihinde Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan serüven ve fantastik dizidir.

Dizinin yönetmenliğini Bora Onur, Levent Kar ve Kudret Sabancı üstlenirken, senaristliğini Selin Arapkirli ce Cihan Deniz kaleme aldı.

Tozkoparan İskender Gölge isimli dizinin başrolünde Çağan Efe Ak, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ideal Hilal Ziraatçi, Leya Kırşan, Defne Erşen, Deniz Erayvaz, ve Mert Erdoğdu şeklinde çocuk oyuncular içeriyor. İlk sezonu 21 Ekim 2021 tarihinde çıkan dizi büyük bir ilgi ile izlenmişti. Mart 2022 tarihinde sürem finali meydana getiren dizi 3.sürem olacak mı derken, Tabii platformunda devam edeceği açıklandı. Dizinin ilk bölümünü gösteren platform 2.kısmı hakkında bir izahat hemen hemen yapmadı.

You cannot copy content of this page