Tuana Yılmaz Kimdir? Kaç yaşında? Tuana Yılmaz boy kilo? Tuana Yılmaz doğum tarihi?

10.06.2023
A+
A-
Tuana Yılmaz Kimdir? Kaç yaşında? Tuana Yılmaz boy kilo? Tuana Yılmaz doğum tarihi?

Tuana Yılmaz Kimdir? Kaç yaşında? Tuana Yılmaz boy kilo? Tuana Yılmaz doğum tarihi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tuana Yılmaz Kimdir? Kaç yaşında? Tuana Yılmaz boy kilo? Tuana Yılmaz doğum tarihi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Tuana Yılmaz, 22 Haziran 1994 senesinde dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Politecnico Di Milano’da teknoloji entegre ürünler üzerine yüksek lisans yaptı. Mezun olduktan sonra İtalya’da ürün geliştiren bir firmada çalıştı.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan sosyal medya fenomeni Tuana Yılmaz 22 Haziran tarihinde dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan sosyal medya fenomeni Twitch platformunda yaptığı yayınlarla yoğun ilgi görmektedir.

Ünlü oyuncu Burak Yörük ile aşk yaşamaktadır. Seyahat etmeyi çok seven sosyal medya fenomeni Norveç, İsveç, Fransa, İtalya gibi ülkelere gitmiştir. Kaykay yapmayı, ATV kullanmayı şarkı söylemeyi çok sevmektedir. Oyun oynamaya bayılmaktadır ve bu konuda yoğun övgü almaktadır. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi ve Politecnico di Milano’da tamamlamıştır.

Ürün tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Güzelliği ile yoğun övgü alan Yılmaz, sosyal medyada takipçileri tarafından Margot Robbie’ye benzetilmektedir. Oyun oynamayı çok seven Yılmaz, Twitch yayınlarıyla dikkat çekmektedir.

Instagram’da 65.1K takipçisi bulunan Yılmaz sosyal medyada başarısını her geçen gün arttırmaktadır.

Sizler için bizlerde Tuana Yılmaz Kimdir? Kaç yaşında? Tuana Yılmaz boy kilo? Tuana Yılmaz doğum tarihi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page