Tuba Geçkil kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, eğitimi? Ne mezunu?

03.08.2023
A+
A-
Tuba Geçkil kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? biyografi, eğitimi? Ne mezunu?

Tuba Geçkil biyografi? Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Tuba Geçkil Kaç yaşında? Tuba Geçkil eğitimi? Tuba Geçkil Ne mezunu? Tuba Geçkil nerede yaşıyor? Tuba Geçkil pasta fiyatı? Tuba Geçkil ekşi? Tuba Geçkil eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tuba Geçkil kimdir? Tuba Geçkil nereli ve kaç yaşındadır? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Kendi verdiği bilgiler şöyle; Tuba Geçkil Red Rose Cake Kurucusu, ” 2008 yılına dek tüm görsel sanat dallarıyla ilgili özel çalışmalarım oldu. Yağlıboya – suluboya karma resim sergisi açtım. Aynı dönemlerde yaptığım standart dışı pastaları sanatsal dokunuşlar ve lezzetle birleştirerek Haute Couture pastalara dönüştürdüm. Ünlü isimlere, büyük aşçılara ve organizasyonlara özel pastalar tasarladım. Sonrasında milli takıma davet edildim.”

Tuba Geçkil Oğlunun doğum günü için pasta yaparken keşfettiği yeteneği sayesinde pasta şefi olmaya karar veren ve bugün dünyaca ünlü bir pasta şefi olan Tuba Geçkil yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Daha önce birçok görsel sanat dalıyla uğraşan, yağlıboya, suluboya, karma resim sergisi açan Tuba Geçkil bu yeteneğini pasta tasarımı ile birleştirirken, bugün tasarladığı pastalarla dünyaca ünlü bir şef haline gelmiştir. Türkiye Aşçılık Federasyonu Milli Takım şefi görevini de üstlenmektedir. Dünyanın hemen her kentinde pasta tasarımı ile ilgili eğitimler vermektedir.

Oğuzhan Koç, Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk gibi ünlülerin doğum günleri için özel pasta tasarımları yapmıştır. Birçok yemek ve gastronomi yarışmasında çok sayıda altın ve gümüş madalya kazanmıştır.

Instagram’da redrosecake_tubageckil ismiyle paylaşımlarına devam eden Tuba Geçkil’in bu mecrada 1.2M takipçisi bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde Tuba Geçkil biyografi? Tuba Geçkil kimdir nerelidir? Tuba Geçkil Kaç yaşında? Tuba Geçkil eğitimi? Tuba Geçkil Ne mezunu? Tuba Geçkil nerede yaşıyor? Tuba Geçkil pasta fiyatı? Tuba Geçkil ekşi? Tuba Geçkil eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page