Tuğçe Baltacı eşi Mert kimdir? Soyadı ne? Ne iş yapar? Tuceliztos kimdir?

15.10.2023
A+
A-
Tuğçe Baltacı eşi Mert kimdir? Soyadı ne? Ne iş yapar? Tuceliztos kimdir?

Tuceliztos kimdir? Tuğçe Baltacı kimdir? Tuğçe Baltacı eşi Mert soyadı ne? Tuğçe Baltacı eşi Mert kimdir? Soyadı ne? Ne iş yapar? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tuğçe Baltacı eşi Mert kimdir? Soyadı ne? Ne iş yapar? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Tuğçe Baltacı’nın kocası Mert hakkında kaynaklarda bir bilgi yoktur. Sosyal medya fenomenlerinden Tuceliztos olarak tanınmakta. Tuğçe Baltacı’nın eski eşi olan Mert ile 2017 yılında Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılmalarıyla tanınmaktadır. Aslen Denizlili ve Trabzonlu olduğu biliniyor. Tuğçe Baltacı’nın eski eşi olan Mert, gece kulübünde çalışmaktaydı. Sosyal medya fenomenlerinden olan Tuceliztos isimli Tuğçe Baltacı 28 yaşında ve 1 kız çocuk sahibidir. Eliz İzmir isimli kızı 7 yaşındadır. TCG Hair Care & Cosmetic firmasının kurucusu olarak kozmetik sektöründe de iddialı olduklarını belirten Baltacı, ürünlerini Trendyol üzerinden satışa sunuyor. Kızının yaşadığı saç problemlerinin ardından, kızının saçlarını artırma arayışları içerisinde iken geliştirdiği saç bakım ürünü ile yola çıktığını söylüyor.

Tuğçe Baltacı, son zamanlarda meyhane işletmeye başladı. “Varsa şerefine” adlı meyhane İzmir’de bulunmaktadır.

Samimi tavırlarıyla takipçi kitlesini genişleten Tuğçe Baltacı, kızıyla birlikte 3 katlı müstakil bir evde yaşıyor. “Şu hayatta yaptığım en güzel Eliztoşu doğurmak oldu sanırım 21 yaşında anne oldum” diyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin kaynağı olarak Tuğçe Baltacı kimdir? Tuğçe Baltacı eşi Mert nereli ve kaç yaşında? Tuğçe Baltacı eşi Mert kimdir? Soyadı ne? Ne iş yapar? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page