Tuna Öztunç kimdir? Tuna Öztunç Kaç yaşında nereli? Boyu kaç? Tuna Öztunç evli mi? Eşi?

08.06.2023
A+
A-
Tuna Öztunç kimdir? Tuna Öztunç Kaç yaşında nereli? Boyu kaç? Tuna Öztunç evli mi? Eşi?

Tuna Öztunç kimdir? Tuna Öztunç Kaç yaşında nereli? Boyu kaç? Tuna Öztunç evli mi? Eşi? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Tuna Öztunç kimdir? Tuna Öztunç Kaç yaşında nereli? Boyu kaç? Tuna Öztunç evli mi? Eşi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Kiev ve Ukrayna’dan yaptığı canlı yayınları ile dikkatleri üzerine çeken Tuna Öztunç, gazetecilik kariyerine TGRT bünyesinde devam etmektedir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuna Öztunç’un Tam adı Ekrem Tuna Öztunç’tur. Oyunculuk eğitimleri alan ve birkaç tiyatro oyununda oynayan Tuna Öztunç, kariyerini gazeteci olarak sürdürme kararı almıştır.

Bir süre Uzat TV isimli kanalda görev alan Tuna Öztunç, sonrasında Akit TV’de haber koordinatörü olarak çalışmıştır. Tecrübeli gazeteci Tuna Öztunç, sonrasında ise TGRT’ye transfer olmuştur. Tuna Öztunç, halen bu kanalda ”Dış Haberler Müdürü” olarak görev yapmaktadır. Akit gazetesindeki görevinden sonra ”Harbi” isimli gazetenin genel yayın yönetmeni olmuş, bu zamana kadar ayrıca Söz TV, Akşam, Kanal 6, Söz gazetesi gibi kuruluşlarda editör olarak görev almıştır. Gazeteci Ekrem Tuna Öztunç ayrıca Velev ki Tartüf (2008) ve Ölüleri Gömün (2010) isimli oyunlarda rol almıştır.

Sizler için bizlerde Tuna Öztunç kimdir? Tuna Öztunç Kaç yaşında nereli? Boyu kaç? Tuna Öztunç evli mi? Eşi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page