Tuncer Gizem Avcısı kimdir? Tuncay Merez kimdir, Tuncer Gizem Avcısı biyografisi

23.04.2023
A+
A-
Tuncer Gizem Avcısı kimdir? Tuncay Merez kimdir, Tuncer Gizem Avcısı biyografisi

Tuncer Gizem Avcısı kimdir? Tuncay Merez kimdir, biyografisi. Bir röportajında aşağıdaki bilgileri vermiştir.

Tuncer gizem avcısı İzmir doğumlu.Yaşı ise gizemli bir konu. 20-40 arasında birşey diyelim. Hayatım boyunca gizemli konulara karşı büyük bir ilgim oldu.Tarihi gizemli olaylardan manevi sırlara kadar evrenin bilinmezlikleri ve ilginç olaylar çok küçük yaşımdan beri büyük bir merak uyandırmıştır bende. Tuncer Gizem Avcısı kimdir? Tuncay Merez kimdir, Tuncer Gizem Avcısı biyografisi Hatta 8-9 yaşlarımda bile mahallenin çocuklarını toplayıp bir araştırma grubu kurmuşluğum var.Evin yakınlarındaki arazilerde dinazor kemiği mi ararsın, dolunay da kurt adamın izini mi sürersin, kimsesiz inşaatlara girip hayalet mi ararsın akla gelmeyecek maceralar yaşıyorduk çocuk aklımızla Hatta ilginç bir olay daha anlatayım. Haktan Akdoğan’ı bilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü Ufo araştırmacılarından biri.15’liyaşlarımda internetten başvurmuştum kendisiyle çalışabilmek için.Hiç tahmin etmiyordum telefonla bir gün beni arayıp İzmir de ufo ihbarı yapmış olan yaşlı bir çift ile röportaj yapmamı istemişti. Çok heyecanlanmıştım.Biraz da havaya girmiştim sanırım.

Siyah giyen adamlar filmindeki gibi giyinip şapka siyah gözlük röportaja gitmiştim! Çocukken insanın hayal dünyası çok geniş oluyor. Tuncer Gizem Avcısı kimdir? Tuncay Merez kimdir, Tuncer Gizem Avcısı biyografisi

You cannot copy content of this page