Doç dr Turgay Yerlikaya kimdir nerelidir? Turgay Yerlikaya babası kimdir?

18.05.2023
A+
A-
Doç dr Turgay Yerlikaya kimdir nerelidir? Turgay Yerlikaya babası kimdir?

Turgay Yerlikaya Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Turgay Yerlikaya Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyrun vip bilgiler sizlerle.

Turgay Yerlikaya İstanbul Üniversitesi iletişim uzmanı ve aynı zamanda öğretim üyesidir. Lisans eğitimini 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde okumuş. Üniversite eğitimini 2012 yılında Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlayan Turgay Yerlikaya, yüksek lisans eğitimini ise 2014 yılında Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli kitaplar kaleme alan Turgay Yerlikaya, aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmekte; çeşitli televizyon kanallarında programlara katılmaktadır.

Sizler için bizlerde Turgay Yerlikaya Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz. Doç dr Turgay Yerlikaya kimdir nerelidir? Turgay Yerlikaya babası kimdir?

Turgay Yerlikaya, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi, aynı zamanda iletişim uzmanıdır.Turgay Yerlikaya, Arapça Kitaplar, Araştırma – İnceleme, E-Kitap kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hürriyet-ü Es-Sahafa Fi Türkiyya – El-Asatir ve’l-Haka’ek, Press Freedom in Turkey Myths and Truths, Türkiye’de Basın Özgürlüğü olarak sayılabilir.Turgay Yerlikaya kitapları; Seta Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.Turgay Yerlikaya tarafından yazılan son kitap “Hürriyet-ü Es-Sahafa Fi Türkiyya – El-Asatir ve’l-Haka’ek”, Seta Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur..

You cannot copy content of this page