Cevahir Bayraktar kimdir? Nereli? Cevahir Bayraktar kabadayı mı? Ufuk Bayraktar babası kimdir?

19.04.2023
A+
A-
Cevahir Bayraktar kimdir? Nereli? Cevahir Bayraktar kabadayı mı? Ufuk Bayraktar babası kimdir?

Ufuk Bayraktar babası kimdir? Ufuk Bayraktar babası kabadayı mı? Cevahir Bayraktar kimdir? Cevahir Bayraktar Nereli? Cevahir Bayraktar kabadayı mı?

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Cevahir Bayraktar Trabzonlu olup, annesi Şenel Bayraktar Kilislidir. Bir ropörtajında şöyle demektedir Ufuk Bayraktar ” Mahallede pata küte dövüyorduk milleti. Nerede kavga, orada biz. Zeki Ağabey’le tanışmasaydık, bilemiyorum hayat nereye götürürdü beni.

O zaman rolünüzü daha rahat oynuyorsunuz. Tabii o dönemlerin kabadayıları daha başkadır eminim… Babamları, amcamları örnek alıyorum. Cevahir Bayraktar’ın oğluyum ben. Babam yürüdüğü zaman yer sallanırmış zamanında. Kabadayı adam aile babasıdır, evine gelir, kimseden haksız yere bir şey almaz, vicdanı vardır. Bunları babamdan aldım ben. Mahallede arkadaşlarla yaptığımız da oydu aslında. Oyunculukta, aradan doğru noktayı çekip onu yansıtacaksın yalnızca. Ben de Zeki Ağabey’den onu nasıl yapacağımı öğrendim. Yani hayattan alıp ruhuma sokup, sonra onu oynamayı öğrendim.”

You cannot copy content of this page