Uğur Bilgin nişanlısı İrem Uslu kimdir? İrem Uslu kaç yaşında? İrem Uslu Sapanca?

29.06.2023
A+
A-
Uğur Bilgin nişanlısı İrem Uslu kimdir? İrem Uslu kaç yaşında? İrem Uslu Sapanca?

Uğur Bilgin nişanlısı İrem Uslu kimdir? Uğur Bilgin’in sevgilisi İrem Uuslu kimdir? Soruları Arama motorlarında ve bilgivip.com adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (bilgivip.com) sizin için Uğur Bilgin nişanlısı İrem Uslu kimdir? Uğur Bilgin’in sevgilisi İrem Uuslu kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun vip bilgiler sizlerle.

Aslen Rizeli olan Uğur Bilgin, 24 Temmuz 1980 tarihinde Devlet Denizyolları emeklisi bir baba ve ev hanımı bir annenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitim gördüğü süreçte Tiyatro Kolu’na katılan Bilgin, 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümüne girdi ve buradan da başarılı şekilde mezun oldu.  BKM tarafından düzenlenen Aşağı Yukarı Yemişlililer adlı TV dizisinde yer alan oyuncu, aynı zamanda Sinan Çetin yönetimindeki Kağıt adlı sinema filminde de rol aldı.

Bunun yanı sıra günlük yaşantıdaki her çeşit konuyu alarak komediye çeviren Güldür Güldür adlı Show programında da yer alan Uğur Bilgin; Ali Sunal, Doğa Rutkay, Alper Kul, Özge Borak, Aylin Kontente gibi oldukça başarılı isimlerle sahne aldı.  Yılmaz Aslantürk’ün Otisabi adlı çizgi romanından uyarlanan ve 2013 yılında “Otisabi” dizi filmi önce Uğur Bilgin’in başrolde olduğu bir kadro ile çekmeye başladıktan sonra kadro değiştirildi ve Tim Seyfi’nin başrolde olduğu bir kadro ile film çekildi.

Dizi; “Sinema TV” ekranlarında 13 dakikalık 13 bölüm olarak oynadı. 2016 yılı 16 Ocak’ta vizyona giren “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde oynadı. 

İrem Uslu 42 yaşındaki Uğur Bilgin ile nişanlandı. Uğur Bilgin’in nişanlısı İrem Uslu Sapanca eski Belediye Başkanı İbrahim Uslu’nun yeğenidir. Uğur Bilgin ile nişanlanan İrem Uslu’nun kaç yaşında olduğu tam olarak bilinmiyor. Uğur Bilgin, sevgilisiyle nişan pastasını keserken çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayarak “27.06.2023” notunu yazıp yüzük ve dua emojisi koydu. Uğur Bilgin’in nişanlısının adını yazmaması da dikkat çekti.

Sizler için bizlerde Uğur Bilgin nişanlısı İrem Uslu kimdir? Uğur Bilgin’in sevgilisi İrem Uuslu kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

You cannot copy content of this page